CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

BOMBS FROM HEAVEN servírují opilou koledu" My last carol"

BOMBS FROM HEAVENRok 2013 byl pro kapelu Bombs from heaven poměrně plodnej a divokej. Během ledna a února natočili ep "God save the bombs", potom museli najít náhradu za odejivšího kytaristu, v nové sestavě natočili singl "California sun" rovnou s videoklipem (režie Radim věžník/ Rattle Bucket), neustále koncertovali se skvělýma kapelama ( The Carburetors, The Mahones, Radio dead ones, Sham 69, Get dead, Koffin kats, ...). Teď je to už téměř 2 roky od vydání prvního alba "We call the world" a proto, než Bombs vypustí druhý album "Orient express" (předpoklad jaro 2014), mají pro vás ještě dárek k zakončení tohoto roku v podobě vánočního singlu " My last carol", třetí zářez do discografie během jednoho roku!

"Jedná se o takový nepovedený, opilý Vánoce. To, že jsou je sice pěkný, ale neznamená to, že lusknutím prstu k sobě maj lidi blíž, zázraky se nedějí," objasňuje kapela pozadí nového singlu. Ten bude vydán v podobě ep, které bude obsahovat 4 skladby natočené během roku 2013 ve studiu Bombrock records v limitované edici 200 ks a rozdán zdarma na vánočních koncertech 20.12. v Zábřehu na Moravě a 21.12. v Brně! Na brněnském koncertě kapela vystoupí v jedinčné sestavě, speciálně pro tento koncert! Grafiku bookletu si vzal na bedra, v podstatě už tradičně, Woody /The Rocket dogz/. Singl "My last carol" bude k poslechu už od 15.12.2013 na bandzone profilu kapely:

www.bandzone.cz/bombsfromheaven

Nebo potom na youtube jako photoslide video:

Začátkem roku v kapele proběhne menší převrat. Koncertovat budou minimálně, aby se mohli soustředit především na práce na druhé album, o tom ale později. "Vy si užijte Vánoce a konec roku podle svýho a snad potkáme se na některé z vánočních akcí" dodávají Bombs!

Odkazy na vánoční koncerty:

20.12. Zábřeh na Moravě

https://www.facebook.com/events/199321473588387/?ref_dashboard_filter=calendar

21.12. Brno

https://www.facebook.com/events/211824245656263/?fre

 


18.12.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - BOMBS FROM HEAVEN servírují opilou koledu" My last carol"

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.