CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Americká HC legenda TERROR míří v rámci evropského turné do Prahy

Americká HC legenda TERROR míří v rámci evropského turné do PrahyAmerická HC legenda TERROR míří v rámci evropského turné do Prahy a na pozoru by se tak měl mít každý fanoušek proslavené americké hardcore/punkové scény. Koncert proběhne 24. dubna v prostorách smíchovského klubu Futurum a společně s TERROR se dále představí Australané DEEZ NUTS, Belgičané NASTY a Britové BROKEN TEETH. Vstupenky na koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích a bližší informace o koncertu pak nabídne webová stránka www.obscure.cz.

TERROR vznikli v roce 2002 v Los Angeles a od samého počátku na sebe strhli pozornost svou hudbou, která je třaskavou směsicí old school hardcore, thrashe a punku. TERROR jsou známí tím, že sveřepě odmítají jakékoliv hudební módní vlivy a s neústupností sobě vlastní si jedou svojí cestou, aniž by se museli ohlížet napravo nebo nalevo. Paradoxně i přes jasnou stylovou vymezenost, kam nepatří žádné trendové parádičky, jsou TERROR kapelou, která se těší masové přízni mladého publika, jež ji společně s HATEBREED uznává jako leadera soudobé hardcorové scény. Nahrávky „ One With The Underdogs ” (2004), “Lowest Of The Low ” (2005) a “Rhythm Amongst The Chaos ” (2007) vykopli kapelu do popředí zájmu zámořské a později i evropské scény a popularitu si poctivě budovali také svými živými vystoupeními, která jsou nadupaná stagedivingem, circle pity a podobnými radovánkami. Bez přehánění lze tvrdit, že na svých koncertech dokáží navrátit mezi fanoušky původní srdečnou atmosféru hardcorových koncertů, která jakoby už z koncertních sálů pomalu vyprchávala. TERROR tak v kladném smyslu navazují na práci svých uznávaných a vzývaných kolegů jako jsou CRO-MAGS nebo AGNOSTIC FRONT a pokračují tak v tvorbě tradiční hardcorové linie. V Praze zazní také skladby z dosud poslední, rok staré, nahrávky „Live By the Code“.

Jako support se celého turné zúčastní australská formace DEEZ NUTS. Původně projekt bývalého bubeníka I Killed The Prom Queen JJ Peterse se postupem doby přetavil do mimořádně úspěšné regulérní kapely, která absolvovala řadu evropských turné a je ozdobou předních žánrových festivalů.

Celý večer pak otevřou dvě prověřené formace v podobě Belgičanů NASTY a britských BROKEN TEETH.

TERROR (usa)

DEEZ NUTS (aus)

NASTY (bel)

BROKEN TEETH (uk)

24. dubna 2014, Praha – Futurum

Související odkazy:

www.terrorlahc.com/

http://deeznutshardcore.com/

www.facebook.com/getnasty

http://futurum.musicbar.cz/

 


3.4.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Americká HC legenda TERROR míří v rámci evropského turné do Prahy

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.