CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

P.B.V. VYDAL NOVOU KNIHU

P.B.V. VYDAL NOVOU KNIHU

Autor textů několika punkových kapel, tří sbírek básní a románu Punkový prapor Petr B. Výškovický přichází s novým počinem, jemuž udělil titul KALENDÁRIUM 2014. 

Jde o osobité deníkové záznamy prvního čtvrtletí letošního roku, hustě proložené básničkami, povídkami nejrozličnějších žánrů (od sci-fi přes fantasy, utopickou krimi, nedávnou historii až po žhavou současnost, nalezneme zde i postmoderní pohádku), vzpomínkami při příležitosti různých výročí a úvahami na kulturně-politicko-sportovně-pracovní témata. Další tři díly budou postupně následovat, přičemž ve "dvojce" je zařazena i delší povídka, navazující na Punkový prapor. Nechť nikoho nezmýlí jméno na obálce - Lišák Radegastovič Bystrouchov je další z řady autorových "reinkarnací" a mystifikací.

Kniha vychází v limitovaném nákladu 50 ks, má 308 stran a za 150 Kč + poštovné si ji můžete objednat prostřednictvím e-mailu na adrese akki.kuolema@seznam.cz


 


19.6.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - P.B.V. VYDAL NOVOU KNIHU

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
P.B.V.
P.B.V. - 23.6.2014 6:50

Tak povídku jsem včera dopsal a docela mne to chytlo, takže nevylučuju ještě nějaké další pokračování smajlik - 1

 
P.B.V.
P.B.V. - 19.6.2014 16:23

Podotýkám, že ta povídková pokračování Punkového praporu budou v tom druhém dílu dvě, protože dneska ráno v práci mne napadla jedna zápletka. Nejspíš zítra se do toho pustím. Tu "dvojku" jinak už pomalu dopisuju, mám zatím 280 stran, vyjít by měla nejpozději v srpnu. Punku zdar!