CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Punková hvězda The Generators (USA) v pondělí v Brně

Punková hvězda The Generators (USA) v pondělí v BrněKapela The Generators byla jednou z hlavních hvězd festivalu Mighty Sounds. Na festivalové vystoupení navazuje turné, které zavítá i na Flédu. Diváci se 28.června můžou těšit na punkovou show plnou energie, při které bude kapat pot ze stropu klubu.

The Generators spadli na planetu Zemi okolo roku 1997 nedaleko mrakodrapů v Los Angeles. Za první zkušebnu jim sloužila opuštěná pizzerie. V atmosféře italského koření a rajčatového suga vznikaly písně s duchem punku 70. let. The Generators rychle zaujali vydavatelství včetně Triple X Records, které se proslavilo vydáním desek Social Distortion, The Vandals, GBH nebo Jane’s Addiction.

První album kapela ironicky pojmenovala „Welcome to the End” a vydávala na labelu TKO Records. The Generators se rozvíjeli, ale nikdy neopustili punkové kořeny, přesto jejich chytlavé melodie byly vybrány na podporu piva Corona nebo sportovních klubů Los Angeles Lakes nebo California Angels. Kapela navíc předskakovala např. The Damned, The Dead Kennedys nebo The Offspring.

Už uběhlo 18 let od doby, kdy kapela zkoušela opuštěné pizzerii, ale svěží vůně italského oregana z kapely nevyčpěla. The Generators vydali svou desátou desku a jsou hodnoceni jako jedna z nejpodceňovanějších kapel současné scény.

Enfilade: The Genereratos

support: Shipwreck

28. července 2014

Fléda, Brno

Cena: 120czk

fcb event:  https://www.facebook.com/events/830218690346142/

 


27.7.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
the generators  

Diskuse ke článku - Punková hvězda The Generators (USA) v pondělí v Brně

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.