CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: Speedözer

Speedözer23. října zažije Buben pořádnou nálož nefalšovanýho belgickýho rock'n'rollu! Buď u toho!

Baví tě zběsilý tempo Peter Pan Speedrock a miluješ Mötorhead? Jo? Tak v tomhle případě pro tebe bude Myslíkova 8 a Klub Buben ve čtvrteční večer tou správnou adresou!

Existuje totiž spousta zaručenejch způsobů jak si to hodit - a umlátit si hlavu vo podlahu ve frenetickym pogu patří mezi obzvlášť vypečený. Belgický trio Speedözer je ztělesněním všeho podstatnýho, co se v rock'n'rollu odehrálo od 70. let do současnosti. Muzikou počínaje a „badass attitudem“ konče. Bart, věčně nasranej frontman, basák Kevin, co vypadá jak vyhazovač z nejposlednějšího z posledních Bruselskejch bordelů, a bubeník Nico, kterýmu byste si uprostřed noci v podchodu vo cígo fakt neřekli. Jejich vystoupení netrvaj z pravidla dýl jak půlhodinu, po kterou budeš potit krev a chcát magi v kostkách!

Circle Jerks, Black Flag a Misfits. Do kurev kvalitní společnost! Tohle jsou mimochodem tři kapely, který The Go-Hards! uváděj jako svojí inspiraci a jedním dechem dodávaj, že pokud něco patří na stage, pak je to vožralost a nahota! V tý Belgii to prostě uměj, a je víc než jasný, že Speedözer si na svoje turné nemohli vybrat lepší parťáky!

Čtvrtek 23.10, 20:30, Klub Buben

FB event:

https://www.facebook.com/events/551678181601107/?fref=ts

 

 

 


21.10.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: Speedözer

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.