CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

"Lucky Hazzard & Sailor Jerry Halloween Party"

Lucky Hazzard &Sailor Jerry Halloween Party 
31.10 . 2014 Rock Café Praha
Děsivě chladná vůně zatuchliny se ponese Prahou na sto honů, nemrtví se na jednu noc stanou živými, panenka Chucky zase udeří a vymítači ďáblů nebudou vědět kam dřív skočit…

Dekadentní party plná řízného rock´n´rollu, zombíků a všudypřítomného děsu v temných zákoutích pražského Rock Café se blíží! 31. října se připravte na ten nejlepší halloweenský mejdan ve městě. 

Milujete horory, kérky a dobrou muziku? Pak se těšte na halloweenskou jízdu na úrovni. 4 kapely, kino plné těch nejlepších hororových trháků, výstava s poetickým názvem „Umění zla“, zvrhlé Zombie obludárium a možná… přijde i kouzelník! Startujeme už v 19:30, tak dorazte včas, ať na vás taky zbude aspoň kousek z ubohých kolemjdoucích smrtelníků. 


Carlos and His Coyotes
Už vás někdy napadlo, jak by asi hrál Elvis, kdyby BYL mrtvej? Nedovolával se toho děduly nahoře, ale zašel radši na pokec za tím červeným chlapíkem dole? No…bylo by to sice hezký, ale pak by taky musel bejt celej pokérovanej a v kůži, takže na něj zase raději zapomeneme. Carlos se svejma kojotama taky hraje rock´n´roll, ale ten pravej, vonící mašinama, hot rodama, holkama a chlastem! Drsná muzika pro drsný chlapíky (u kočiček se drsnost nevyžaduje), rock´n´roll říznutej country, punkem, psychobilly, garáží a hlavně duší, navíc zahranej matadorama s dost temnou minulostí. To chceš! 
http://www.kojoti.eu/


The Rocket Dogz
Trojhlavej gang raketových psů pálících nitrák na cestě do pekel se během šesti let na scéně stal klubovou i festivalovou stálicí jak u nás tak za hranicema, ale jakoby pořád neměli dost! Našlápnutá pódiová show, mtrvolnej smrad, zlomená srdce přítomných dam a nekompromisní dávka rock´n´rollu štípajícího sluchovody, tohle všechno a ještě mnohem víc jsou věci, který dokonale vystihujou tuhle mladou pražskou bandu. Psychobilly riot až za hrob!
http://bandzone.cz/therocketdogz


The Moonshine Howlers
Geniální parta muzikantů a nashvillská estráda, která u nás nemá obdoby. Je to jako když punk dostane country horečku, nevzdá se rychlosti, ale naopak nabere do plachet banjo, housle, kontrabas, bubínek, kytaru a pravý emerický vokály…a samozřejmě i krapet starýho dobrýho rokenrólu. Šestičlenná kavalérie vám ukáže country nové dimenze, pobaví, roztančí a napumpuje energii do všech žil v tělě. Poslyště Hymns of Sin and Salvation. Klobouk dolů!
http://bandzone.cz/themoonshinehowlers

Bad Tones
Dohromady se dali údajně kolem roku 2007 (my to odhadujeme tak o 300 let dřív) a navzdory své promakané strašidelné image a textům plným posmrtného života ze záhrobí je jejich hudba rytmická a lahodící i uchu kdejakého smrtelníka. Těšte se na pořádný psychobilly nášup v podání skvělého pražského tria!
http://www.badtones.net/


Výstava „Umění zla“
Ardeal Trisor je novodobý umělec s výrazným vizuálním stylem, netradiční výtvarnou technikou a jasnou žánrovou vyhraněností. Jeho díla jsou vlastně příběhy, které staví na čistém hororu a postavách symbolizujících ty nejhorší lidské vlastnosti. Autor je fascinován zlem, utrpením živých bytostí, tělesnou deformací a jak sám přiznává, tvorbou se zbavuje svého vnitřního strachu. A vy se teď budete bát s ním! 


Zombie Obludárium
Jak vypadají ty nejděsivější zombíci světa? S čím si hrajou a co je baví? To vám předvede Jakub Zombí Gründler ve svém zombie obludáriu. Začínající filmový maskér, tvůrce mnoha masek, zajímavých gore horor hraček (plyšáky nevyjímaje) a dalšího zvrhlého umění vám předvede co v něm je. Chybí vám nějaká ta jizva, aby byl váš halloweenský kostým dotažený k dokonalosti? No problem, Jakub se na vás doslova vyřádí.


Magic Lepic
Ano, s tím kouzelníkem jsme to mysleli vážně! Neuvěřitelná show plná mikro magie, do které se můžete zapojit i vaše škodolibé nemrtvé já, které ničemu a nikomu nevěří. Magic Lepic se vás bude snažit přesvědčit o svých kvalitách, ale pozor na něj, na lep mu sedl i Dominik Hašek. 
https://www.facebook.com/magiclepic?fref=nf


Hororové Kino
Oslavíme výročí deseti let od uvedení první české zombie komedie Choking Hazard v kinech. Na akci dorazí uvést svůj film tvůrce Marek Dobeš. Představí též blížící se šestý ročník hororového festivalu Bloody Xmas, který se letos koná v Chotěboři od 14. Do 17. listopadu. 
http://www.bloodyxmas.cz/
http://www.chokinghazard.cz/vé kino


Pionýři hororu
Český horor vstává z hrobu! Antologie českých krátkých hororových filmů od amatérských, studentských a nezávislých tvůrců, jejímž cílem je ukázat, že ačkoli je v české kinematografii hororů jako šafránu, mladým českým filmařům tento žánr není cizí. Čekají vás hrdinové tragičtí i komičtí, gore festy i filmy pečlivě budující a zahušťující tajemnou atmosféru, originální monstra i překvapivé pointy.
www.pionyrihororu.cz


SAILOR JERRY
Pořád se vám zdá, že tenhle mejdan nebude mít grády? Pro rozmazlené fajnšmekry je připraveno to nejlepší pití v záhrobí i mimo něj od Sailor Jerry! Karibský rum známý svým spojením s legendárním tatérem Normanem Collinsem, to letos spřáhl přímo se samotným Iggy Popem, který vytvořil správně undergroundově divokou Flash kolekci, kterou si na party budete moci osobně prohlédnout. Určitě Vás však nevyděsí smrtelně krásné hostesky a vražedně dobré drinky. A když vypijete dost, možná pocítíte i dotek samotného Normana Colinse ze záhrobí!


28.10.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - "Lucky Hazzard & Sailor Jerry Halloween Party"

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.