CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pražští NEŽFALEŠ mají nový singl a video!

Pražští NEŽFALEŠ

Pražská punkrocková stálice NEŽFALEŠ zveřejňuje nový singl a nové video. Živě píseň zazní na koncertech Kids and Heroes Xmas v průběhu prosince. Singl „Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš“ kapela charakterizuje jako lehký summer hit o lásce. Píseň vznikla, stejně jako pár předchozích počinů kapely, v pražském studiu G.A.W.

„Tentokrát jsme to zase jednou udělali záměrně popově, protože téma i celkový feeling songu si to žádá,“ říká frontman Radek s tím, že hodně prostoru dostaly hostující klávesy. Singl kapela zveřejňuje zároveň s vychytaným lyric videem, které by se v podstatě dalo bez váhání nazvat animovaným videoklipem a za nímž stojí Robert Harvánek a Toxicat studio, se kterým kapela již několikrát spolupracovala. Singl zazní naživo na všech čtyřech koncertech tradičních Kids and Heroes punkrock X-mas!

 


29.11.2014   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3
normálka 3
 

Diskuse ke článku - Pražští NEŽFALEŠ mají nový singl a video!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Majkl-Klose
Majkl-Klose - 1.12.2014 20:09

Medvěd!: Tak něco napiš, aby tady nebyly jen tiskový zprávy.

 
chrpa
chrpa - 30.11.2014 22:33

Medvěd!:
už máš kapelu a klip???
sem s tim!!!

 
Medvěd!
Medvěd! - 29.11.2014 17:00

To jako pokaždý,když něco vydaj,tak se to tady bude zveřejňovat ? O jinejch se tu ani nenapíše a to jsou kapely mnohokrát tvrdšího a hlavně lepšího kalibru než tato.Jděte do hajzlu.smajlik - 20