CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Americká rocková legenda L7 se po 14 letech dala dohromady a v červnu přijede do Prahy

L7Do tvrdých, energických a chytlavých řezaček L7 se zamilovali fanoušci po celém světě. Svou hudební kariéru tahle dívčí kapela začala v roce 1987 a dosud nahrála šest studiových alb, jeden živák a jedno album svých největších pecek. Tyhle čtyři holky oslovily jak posluchače undergroundu, tak i mainstreamové publikum svými skvělými skladbami Shove, Pretend We’re Dead, Shit List, Andres, a Fuel My Fire. Jejich hudba zazněla i v celé řade soundtracků(“Natural Born Killers”) a videoher (Rock Band 2)

L7 vystupovaly po celém světě v malých klubech, koncertních halách i na velkých festivalech. Zahrály si ve filmu Johna Watera “Serial Mom” z roku 1994 a v rockovém dokumentu “The Beauty Process”, který režíroval basák Nirvany Krist Novoselic.

Pocházejí z Los Angeles a potkaly se v roce 1985 - kapelu založily Donita Sparks: kytara a zpěv, Suzi Gardner: kytara a zpěv, Dee Plakas: bicí, a v ruzných obdobích je doplňovaly Jennifer Finch, Gail Greenwood a Janis Tanaka na basovou kytaru. L7 také vystoupily na celé řadě benefičních koncertů pro Greenpeace, Act Up L.A. a Rock For Choice (který v roce 1991 založily s Feminist Majority Foundation). L7 hráli i v Praze, v roce 1993 jako support Faith No More. K velkému překvapení se kapela letos v lednu dala v původní sestavě znovu dohromady a po dlouhé době se vrátí i do Prahy.

Pražský Lucerna Music Bar bude tuhle partu hostit na svém kulatém podiu 11.června 2014. Vstupenky na koncert budou v předprodeji na webu musicbar.cz, GoOut.cz, Eventim, Ticketpro a Ticketportal od pátku 13.ledna za 400,- Kč + poplatky, v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 500,- Kč.

Více info na:

www.l7theband.com

www.facebook.com/l7-official

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

 


5.6.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Americká rocková legenda L7 se po 14 letech dala dohromady a v červnu přijede do Prahy

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
chrpa
chrpa - 17.2.2015 21:08

to pudu...