CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka na koncert: FULL SPEED AHEAD VOLUME 1.

Pozvánka na koncert: FULL SPEED AHEAD VOLUME 1.

FULL SPEED AHEAD VOLUME 1.

kdy:8.6.2015 (pondělí)

kde: Pohoda Music Club Plzeň

vstup: 120,-

kapely: Speedtrap (Fin), Lahar (Cz), Demoralyzér (cz)

SPEEDTRAP -  „Heavy metal Thunder“  aneb jízda s vůni benzínových výparů, spálené gumy, cigára bez filtru a whisky …návrat do konce 80 let  - NWOBHM

SPEEDTRAP – Kapela z Finska založená v roce 2007 se silnou vazbou na severskou  punkovou scénu. Drhnou klasickej heavy speed metal. Z jejich hudby je slyšet vliv Diamond Head ale v podstatně rychlejším  tempu. Nebo by se dalo říct, že zní  jako Jaguar (UK) puštěný na  „45“. Na svém kontě mají  demo (2008), EP – Raw Deal, split 12“ s Death With a Dagger (High Roller rec. 2010), LP Powerdose (Svart rec. 2013) a singl Straight Shooter  též na Svart rec.( 2015). V sestavě najdete samé ostřílené muzikanty, kteří působili nebo působí  např. v death/grindovce Death Toll 80k, v death/doomový klasice  Hooded Menace (Doomentia rec.!)  či v Deathmetalovejch  Irritate, dále pak např. v Pirotoxic, ve výborných experimentálních Circle, Neutron Hammer, Forced Kill, Nailgunner, Scent of Flesh, Ranger, Swallowed, atd . Takže pokud máte rádi, klasickej metalovej sound okořeněnej  vysokou rychlostí se zdravou dávkou NWOBHM, tak vřele doporučuji.   Pro fanoušky :  Nasty Savage, Speedwolf nebo Skull Bastards.

www.facebook.com/speedtrapmetal

speedtrap.bandcamp.com

LAHAR – Asi není nutno představovat. Thrash metal s punk hardcore feelingem Jižní Čechy. Od svých počátků roku 2002 se kapela přetransformovala od fastcore k ryzí podobě thrash metalu. Za  mikrofonem Iny (Gride, Radiolokátor), na postu baskytary Tom (ex- Grex, ex- Mururoa). Za 13 let působení  na scéně mají na svém kontě dvě dlouhohrající  desky, 6  splitů a Epéček a jedno demo. Momentálně se maká na novejch věcech. THRASH (Doomentia rec.)

laharthrash.bandcamp.com

doomentiarecords.bandcamp.com/album/lahar-exorcizphobia


DEMöRALYZÉR

Ostřílení hoši z Plzně a okolí drtící Hardcore/Punk/Metal s odkazem na bandy ze starý školy  první poloviny devadesátých let . Založeno 2009. Na svém kontě první sedmipalec. Hardcore Pičo!

http://bandzone.cz/demoralyzer

www.facebook.com/pages/Demöralyzér

 


2.6.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pozvánka na koncert: FULL SPEED AHEAD VOLUME 1.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.