CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

UNITE THE PASSION 2015

UNITE THE PASSION 2015

Unite The Passion je výjimečná událost spojující adrenalinové a freestylové sporty s bohatým hudebním programem. Festival se koná ve Veselí nad Moravou, kde opravený skatepark a modernizované koupaliště poskytují skvělé zázemí pro takovou akci. Letos se koná druhý ročník, ve kterém bychom rádi navázali na úspěchy z roku 2014.

Událost je koncipována jako jednodenní festival s nepřeberným množstvím aktivit z oblasti netradičních nebo extrémních sportů. Naší snahou je docílit toho, že si každý najde to své, ať už se přišel jenom podívat nebo se chce aktivně zapojit a zvýšit si tak svoji hladinu adrenalinu v těle.

V dopoledních hodinách bude ve veselském skateparku probíhat otevřený skateboardingový závod. Do něj se může zaregistrovat kdokoliv z příchozích a zkusit si tak zajezdit o zajímavé ceny. Kromě veřejnosti se závodu zúčastní také zkušení jezdci, kteří se předvedou třeba také v soutěži o nejlepší trik. Vrcholem dopoledního programu budou finálové jízdy těch nejlepších a koncert skupiny Strike Out. Loni se kromě zkušených borců závodů zúčastnili taky mladí nadějní jezdci a jezdkyně z nejmenších věkových kategorií, takže se těšíme, co předvedou letos.

V odpoledních hodinách se aktivity přesunou do tzv. FreeZone na nedaleké veselské koupaliště, kde budou pro návštěvníky připraveny nejrůznější adrenalinové aktivity. Ty si budete moci vyzkoušet pod dohledem profesionálů, kteří také v průběhu dne ukážou to nejlepší ze svého umění. Těšit se můžete např. na wakeboard (jízda po vodě na miniprkně), můžete balancovat při chůzi po slackline, zahrajete si vodní fotbal, zajezdíte si na skimboardu nebo si užijete skákání a létání na trampolínách.

Večerní program proběhne v areálu Komár vedle koupaliště a bude patřit hudební scéně v rytmu rocku, punk rocku, hardcore či rapu. Hlavní hvězdou večera bude rapper Vladimír 518, kterého doprovodí DJ Mike Trafik. Dále se představí kapely Denoi, Hopes, From Our Hands, Overhype, The Rocket Dogz, Just For Being. Přijďte se podívat na netradiční sportovní aktivity, nechejte se zlákat k jejich vyzkoušení a užijte si závěrečný hudební večer. Unite the Passion - Vášeň pro sport, vášeň pro hudbu. Více info na Facebooku a www.unitethepassion.cz

 

 


8.7.2015   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - UNITE THE PASSION 2015

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.