CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

5. ročník Glády v před festu

5. ročník Glady v před festu

Fest je na hřišti v Křižanově (okres Žďár nad Sázavou) .  Areál festu je 2 km od Hlavního nádraží kde jezdí rychlíky ( Praha - Brno),takže se na fest da dostat prakticky odkud koliv. Dojet můžete i autem mist na parkování je dost.
V 10 : 30 bude otevřen areál když přijdou lidi dřív nevyhodime je !!  Ve 12 : 00 začnou hrát kapely !!!
Budou 3 párty stany tak se budete mit kam schovat před sluncem  A bude vyřeseno i osvěžení nějaký sudy z vodou tak bude i sranda ;)  Občerstvení bude zajištěno jak chlast , nealko, tak i jídlo klobásy , steaky  na rožni , tak i něco pro ty co maso nejedí ;)
A co spaní ? Fest je na louce takže se dá postavit stan, mista dost ale  doporučuje se parit do rána to bývá největší prdel !!!  Vlezný bude 180 peněz .. u vstupu dostanete identifikační náramek. Kdo  nemá náramek neplatil vlez. Jednoduchá logika ;-) proto si je hlídejte. Drogy, Zbraně, Násilí a Pejsky nechte doma !!! Na fest určitě nepatří !!  Kdo bude dělat bordel ( tzn. Něco ničit nebo svim chováním otravovat  jak lidi na festu tak pořadatele) bude vyhozen z areálu a zpátky mu bude  Vstup zakázán.
Přijeďte si užít fest !!!!

KAPELKY:
NVÚ - ( punková legenda Hradec Králové ) - jedna pro nás z naprostejch špiček českého punku , lidé co tomu zasvětili celej svuj život a frontmen umělec Štěpán Málek
Tísňový volání  - (Punk Velké Meziříčí) - původní zakladatel A pořadatel festu. Surovej ničím neovlivnenej punk kamarádů co se potkali na gymplu kapela ale zůstala a funguje dodnes okorenena o bývalého kytaristu z BK
Vychcaný knedlíky - ( rock'n'roll Praha) - levně, sprostě, rychle agresivně to je moto kapely, tak přijd poslechnout novinku na festu
Stamp out system - ( Punk Libořice ) - novinka na festu tak kdo neznáte přijďte poslechnout určitě to stoji za to !!
RV4 - ( Punk Benešov ) - naslapanej punk od prahe co mlátí nacky lopatou !!!
VPV - ( punk jak má bejt Bystrice pod hostýnem) - super kluci super punk na tuhle smečku určitě nesmíte chybět v POGU !!!
Inseminační Stanice - ( harmonika mrdat kalit punk Brno ) - borci okolo koncertu punk není mrkev  a hospody 7 schod naslapanej agro punk a super lidi
Mentálně narušená moucha - ( udělej si sám punk z Poličky ) punkaci pořádající benefici pro zelene Vendoli , koncerty jako jsou punk a poezie a ciraty vánoce ,, Rohanovi děti
Punková KNEDĽA - ( Punk SK ) jedina zahraničí kapela na festáku a s nema super fotograf tak se můžete těšit na slovenský punk i super slovenske fotky :-)
Blank out - ( harmonika punk nářez Kolín ) naslapanej punk z harmonikou co sere na vládu hraje punk a hulí skunk to bys posral kdybys nebyl !!
Rebélie - ( Punk jak sviň Třebíč ) - jedna z novějších kapel a stoji sakra za to dobrej punk a super lidi .
Barikády z popelnic - (pravej punk !!! Hodonín ) - barikády budou vždycky hrát proti nackum bojovat tak dojdi a spoj s nema sily pod pódiem ;-)
Bermudskéj Kvádr - ( Punk Velké Meziříčí ) - Da se rict místní kapela a pořadatel festu, v tuto dobu už snad z vydaným CD. Tak Punkerko a punkere odporuj systému rvi jako na lese a doraz na fest.

https://www.facebook.com/events/1513664558885200/

 


14.7.2015   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
 

Diskuse ke článku - 5. ročník Glády v před festu

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.