CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

MONSTER SQUAD - Nový titul Voltage records.

MONSTER SQUAD - Nový titul Voltage records.

Voltage records z Brna oprášil 11 let vyprodanou desku kalifornských MONSTER SQUAD – "Strenght Through Pain". Tahle nahrávka na hranici hardcore / street punku původně vyšla na Charged records, ale byla poměrně rychle pryč. Monster Squad nikdy nebyla parta těch klišovitých opilých street punx, ale vždy z nich sálal sympatický nihilismus, agresivita a nadsázka. Kdo měl štěstí je vidět na živo, tak ví o čem je řeč. Kdo ne, může mrknout na "Death or Glory" DVD (2005), kde je zachycen jeden z jejich zabijáckých setů. 
Album vychází ve dvou barevných variantách. 250ks na červeném vinylu s černými cákanci a 250ks na žlutém vinylu s červenými cákanci. 
Oproti původnímu presu je mírně upravena i grafika. Nový web Voltage records je v těchto dnech ve vývoji, kontakt tedy přes e-mail (voltagerecords.europe@gmail.com nebo nebo facebook (https://www.facebook.com/pages/VOLTAGE-RECORDS/201197003272620)

 


2.9.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - MONSTER SQUAD - Nový titul Voltage records.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Sanovak
Sanovak - 3.9.2015 14:26

v cechach malo znama a nedocenena kapela,doufam ze se tu nekdy zastavej aspon v praglu, na zivo to musi bejt dobrej rachot a desku urco poridim do sbirkysmajlik - 5smajlik - 24

 


Anketa

Prezidentské volby 2018 koho by jste volili?

Miloš Zeman

Mirek Topolánek

Jiri Drahoš

Marek Hilser

Michal Horáček

Pavel Fischer

Petr Hannig

Jiri Hynek

Vratislav Kulhánek

 

Celkem hlasovalo 0.
Archiv anket.