CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Oi! kapela Booze & Glory vystoupí před Dropkick Murphys

Oi! kapela Booze &

Irsko-americká kapela Dropkick Murhys, která se chystá do Prahy už za pár dnů, oznámila, že před jejich samotným vystoupením zahřejí diváky britští Booze & Glory.

Oi! kapelu Booze & Glory Londýně v roce 2009 založil zpěvák Mark. Spolu s Liamem (kytara), Bartezem (basa) a Mariem (bicí) dali dohromady partu, která je známá svými chytlavými songy. V roce 2010 vydali své debutové album Always on the Wrong Side. Následovala dva split EP, jeden s Harington Saints a druhý s The Warriors. V roce 2011 vydali své druhé album Trouble Free. Kapela také vydala další EP s písní "London Skinhead Crew", jehož video má přes deset miliónů shlédnutí. Jedná se o doposud nejúspěšnější song skupiny.

V roce 2013 kapela změnila sestavu, když Bartez a Mario z rodinných důvodů odešli. Nahradili je švédský bubeník T. Cliché (z The Clichés and Clockwork Crew) a Bubbles. Vroce 2014 kapela podepsala nahrávací smlouvu s Step-1 Music a vydala své album As Bold as Brass. Zatím poslední album s názvem Chapter IV, dokončila kapela v roce 2017.

Booze & Glory hrají moderní britské Oi! s mnoha singalongy. Ve svých textech pokrývají mnoho britských témat, od zpěvu o dělnické třídě až po popis londýnské skinheadské scény. Ačkoliv Bartez a Mario pocházeli z Polska a T.Chlché ze Švédska, jejich texty odkazují k britskému vlastenectví vůči a fanouškovství West Ham United. Kapela je hrdá na to, že je složená z různých národností a jasně se staví proti pravicové skinhead scéně. Skupina, která se definuje jako apolitická, dokončila práce na novém albu, které vyjde na podzim 2019.

Více info:

www.dropkickmurphys.com

www.facebook.com/DropkickMurphys

www.boozeandglory.com

www.facebook.com/boozeandgloryofficial

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na vstupenky:  https://goout.net/cs/listky/dropkick-murphys/qbud/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1319865494821975/

 

 


28.5.2019   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Oi! kapela Booze & Glory vystoupí před Dropkick Murphys

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
melessafreya47
melessafreya47 - 8.6.2019 13:23

Dobrý den, jak to děláš Můžeme být přátelé, jsem Melessa Freya, z Turecka. Mám něco velmi důležitého sdílet s vámi Řeknu vám více o mně, když dostanu odpověď od vás prosím napište mi do svého soukromého e-mailu (melessafreya34 @ gmail.com)

Hello, how are you doing Can we be friends, I am Melessa Freya, From Turkey. I have something very important to share with you I will tell you more about me when i get a reply from you please write me in my private email(melessafreya34 @ gmail.com)