CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Do řady! XX let

Do řady! XX let

Jedna z mála českých punkových kapel, která už se dnes může oprávněně nazývat legendou. To jsou Do Řady!, skupina které se ve scéně pohybuje už od roku 1987, ale její kořeny sahají ještě dál na začátek 80tých let, kdy vznikla kapela V3S, ze které se Do Řady! později zformovali.
Své dvacáté výročí kapela oslavila monstrózním festivalem v rodné severočeské Bílině kam přijeli popřát špičky československé scény jako Konflikt, Houba, Plexis, NVÚ, ExTip a spousta dalších. Jako speciální host vystoupili i  britští 999. Právě vystoupení Do Řady! na tomhle festivalu bylo natočeno a kapela je nyní dává k dispozici všem fanouškům pod názvem XX Live. Jde vlastně o první profesionálně zpracované DVD české punkové skupiny, která se nepohybuje v mainstreamu.

Kromě koncertu, kde se vedle současné sestavy na pódiu vystřídali i bývalý členové kapely a na kterém zazněli všechny
nestárnoucí hity i nové pecky, tu najdete i bonusy v podobě fotogalerie, videoklipu, rozhovoru s kapelou a několik záznamů ze starších koncertů.  Navíc tu jako speciální bonus tu najdete i CD s audio záznamem koncertu a plakát. Zkrátka výborné DVD jaké si kapela formátu Do Řady! už dávno zasloužila. DVD vyšlo u Papagájova Hlasatele, kde jej seženete za velice příznivou cenu.

Petr / PHR


4.3.2009   Rubrika:   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Do řady! XX let

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Skunx
Skunx - 4.3.2009 14:53

Já tam byl jedl a pil a musím řít že to bylo přinejmenším námrd jako prase smajlik - 10 kapele přejeju nejmíň dalších dvacet let

 
Medvěd
Medvěd - 4.3.2009 13:53

Také se připojuji tady k windäsovi a též dávám výbornou...smajlik - 10

 
Radovan
Radovan - 4.3.2009 13:35

prokurveně hustá kapelka! dávam za ¨1¨smajlik - 18