CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

HAT TRICKERS - The Shadow

HAT TRICKERSHat Trickers je banda ortodoxních street punx s image ve stylu Clockwork orange, která pochází z japonského Tokya. Jejich koncerty,
to je pravá a nefalšovaná horror show plná krvavých masek a melodického street punku. Nejde ani o žádné nováčky, své první album vydali už  v roce  1996 a nyní přichází s novým albem, které vyšlo pod hlavičkou Friday Night Kids, což jsou agilní pořadatelé koncertů v Brna, kteří už na naše pódia přivedli takové kapely jako Total Chaos, Varukers, Antidote nebo English Dogs.
Aktuální album kapely Hat Trickers je obsahuje 8 písniček chytlavého, melodického punku, který i díky tomu, že od minulých nahrávek v sestavě přibyl nový člen - houslista Kazu, se stále víc přibližuje svým vzorům v podobě legendárních Adicts. O kvalitách kapely a potažmo nové desky ste měli možnost se přesvědčit i na dubnových koncertech Hat Trickers u nás. S distribucí desky pomáhá Papagájův Hlasatel, jehož e-shop je jedno z míst, kde tuhle skvělou nahrávku můžete získat.

www.myspace.com/hattrickers
www.fridaynightkids.wz.cz
www.phr.cz

PHR


8.5.2009   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3,4
normálka 3,4
 

Diskuse ke článku - HAT TRICKERS - The Shadow

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Bazarov
Bazarov - 9.5.2009 2:52

Clockie-bOi!: to určitě. Byl jsem na nich ve Štatlu a nemělo to chybu, spolu s Restarts, co hráli po nich hráli obě grupy sqěle. Letos asi nej koncert, na kterým jsem letos byl, super. Měli dobrou vizáž, nic přehnaně vyumělkovanýho a náročnýho, prostě jen škraboška a trocha pudru s umělou krví či co. Do toho umělá mlhovina a červená lucerna, housle, které podtrhují zajímavě hudbu a je to. Sice moc nemusím tuhle stylizaci do Clockworku (filmu) u kapel, zvlášť když na tom založí celou svoji existenci, ale tohle mě mile překvapilo. Myslím, že ADX celkem dost přesahují v úrovni šou i hudební vynalézavosti a posunuli tak laťku trochu dál.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 8.5.2009 22:08

Fakt dobré, docela mě to překvapilo. Škoda, že nezpívají česky :-)))))

 
Clockie-bOi!
Clockie-bOi! - 8.5.2009 15:26

Haha, priblizuje vzorum v podobe Adicts.. Adicts sou proti nim mrdka, jak hudebne tak show-wise. A to mam Adicts moc rad.. Ale srovnavat se to v zadnym pripade neda :) Adicts je banda hulvatu, Hat Trickers tim zijou! Ultra-punk-droogs 4 life :D