CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

"Stará" jela do hajzlu, kluci, začínáme žít, aneb Literární fabrika!

Tohle je jen taková blbost, která vznikla na základě dlouhé chvíle. Vyplnění času, než mi otevřou mou milovanou hospodu, ve který si poslední dobou dost z ostra huntuju orgány a zdraví vůbec celkově. No, jdem na to, za chvilku otevíraj, tak abych to neprosral.

Je přesně 7 hodin a 32 minut a mně to zrovna začalo! Co? Ta úžasná chvíle neskutečný svobody, ve který bych chtěl normálně stihnout to, co v přítomnosti drahé polovičky je úplnej nesmysl a utopie jakou svět neviděl :-) Stihnout vlastně strašně věcí od prvního ranního piva, do kterýho, když ho tam klopím, nemusím poslouchat věty typu: "To už se tím zase nalejváš?!" A nebo: "Se bez toho chlastu neobejdeš, seš fakt hroznej!" Přes nevázanej sex s o patro vejš nádhernou dvacetiletou sousedkou z paneláku, která má ty nejkrásnější kozy, jaký si kdy mohl spatřit, a vo kterým samozhřejmě krom nás nebude nikdo nikdy vědět, až po zakončení nehorázným vylití mozku s kamošema někde na akci plný dalších nadrženejch kurviček, a jak jinak za poslechu nějakýho námi oblíbenýho nářezu, kterej, když začneš fárat doma, tak tě s ním ta tvoje pošle do hajzlu. Jo, tak to je přesně vono!!! Haluz jako svině a za poslechu kapely Sociální teror začínám plnit ten první bod, což je ten studenej lahváč z lednice, kterej mi do chřtánu padá dalo by se říct kosmickou rychlostí. Při posledním loku už druhou rukou odpaňuju dalšího, uaaaah, božké to chvile!!! Slast a hlavně mi do toho nikdo nekecá! Kuželka proložená špekem na balkoně a dobrá muzika mě dostává do extáze, kterou už jsem dlouho nepoznal. Nálada stoupá a já se pomalu přesunu k bodu číslo 2. Jenže, do píči, zádrhel a dost podstatnej. Nemám tu dvacítku s těma kozama o který tu básním, že bydlí nade mnou, a že bude kocour v troubě. Místo toho je tam osmdesátileté bába, která mi soustavně pije krev tím, že na mě chodí zvonit, když se chovám po tom, co si to dohasím na šlupku zlitej jako prase, domů ve tři ráno. Nic, seru na to, jsem v agonii, nadrženej jako kůň, páč plnění domácích povinností dlouhodobě vázne a jeho teplota je na bodu mrazu. Vypotácím se už mírně nakalenej a travkou vykouřenej z přízemí a zahajuju misi s názvem "Akce bába!" Ted' pro změnu zvoním já!! Vono nic, kurva, bábo vylez!!! No, tak bude to!!! Nic!!! Nasranej jdu zpátky a hlavou se mi honí všechno možný, jen né pocity zadostiučinění z toho, že jsem jí mohl připomenout vzpomínky na tu dobu, když byla ještě mladá. "Sereš mě, kundo !!!" říkám si pro sebe a uchopiv se dalšího lahváče beru ten svůj rákos do dlaní. Pravou rukou pod levou nohou jak od cizího, cuk cuk a už to lítá, vohňostroj, vole!! Votřu vocas do peřin, nahodím imič a jdu se dochlastat s kámošema do knajpy (bod číslo 3), ve který jim líčím, jakou jsem měl opět a zase smůlu, kurva!!!! Mrdá mě to, klopím zelenou a prokládám to rumem. 3,95 v krvi, jo už ji mám!!! Z negace usínám.

 

"Stávej kundo," řve na mě Franta. "Jedem na tu spářku, vole, tam to všechno vomrdáme, hodíme řepou a bude nám hej !"

"Já to vodřídím, ty krávo!" usedám za volant. "Kam že to jedem Fanouši ?"

"Za kundama a bigbítem, vožrat tlamy!!!Kams to zaparkoval ty krávo?"

"Čumíš, co, ser na to, stejně ta stodváca byla kradená." Už hrajou. "Píčo,to sou SPS !!! - - - - Skoč pro ňáký bahno."

"Jasně!"

Po chvilce. "Kde je Fanula ?"

"Šel s nějakou mařkou támhle za ty hajzly, ser na něj".

"Nářez, drtička. Ná na nana náá náááááá.... Splet si Ivan kombajn s tankem... Píčo, to je moje, jdu si skočit !!!".

"Už vypadni!!!"

 

Klátím se tam zkouřenej jak motyka a je mi to jedno, super pocit a nehoráznej nával blaženosti mě přelejvá jak čokoláda polomáčenou sušenku. Freeeeeeeee!!!! Po nějaký době, co sem pankáčům začal v pogu líst na nervy, mě poslali pohybem nohy, kterou zakončovala těžká bota, mezi stoly, kde pod nima na zemi ležela úplně vypitá nějaká cácora. Nelením a hnedle zasunuju a hle. Vona má asi krámy. No a. Vytáhnu špunt a řežu to do ní o sto péro.

 

"Jen drž, holčičko, uvidíš, že nakonec bude dobře nám oběma!!!  No,no,no, už to bude, už to bude!!! Joooooooooo, táááák,áááááh. Konečně!!!" Sic vypadám jako kdybych dorazil po šichtě z jatek, ale mrdám to do ucha!!!

"Kde seš, vole, jedem."

"Co Franta, máme ho ?"

"Jo, je v zadu a je úplně vyndanej !!!" Kurva, to byl den, ještě se dokodrcat do toho svýho všivýho pelechu a předstírat, že se vlastně nic nestalo a že sem byl celou tu dobu, co tady stará nebyla úplně hodnej, a bude to fajn!!! Supr, kurva, do píči, vykundovanej den !!!! Hurá do hospody bando !!!!

 

P.S: Všechno sem si to, do píči, vymyslel - - - - - - Literární fabrika rulez !!!!!! Medvěd

 


8.5.2009   Rubrika: Literární fabrika   |   Komentářů: 18   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,9
normálka 2,9
 

Diskuse ke článku - "Stará" jela do hajzlu, kluci, začínáme žít, aneb Literární fabrika!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
drobekpunk
drobekpunk - 18.8.2009 21:40

vnej namornik prepluje i prez krvavy moresmajlik - 1 dobre medo smajlik - 10

 
mikesh
mikesh - 11.5.2009 11:04

Štěpán: zejo :)

 
mrtvola ©
mrtvola © - 9.5.2009 22:55

oprava: Klaus

 
mrtvola ©
mrtvola © - 9.5.2009 22:54

Squat_the_world: to jo, ty vole, jsem seděl na terase, čuměl na měsíc v úplňku, při svitu petrolejek jsem srkal víno a přemýšlel o tom, jestli Kalus více vyjebal Topolánka, nebo naopak :-))))))

 
Štěpán
Štěpán - 9.5.2009 14:37

Medvěde nečet si náhodou teďka něco od Pelce? Tohle je jak vystřižený z Bude hůř:)

 
Squat_the_world
Squat_the_world - 9.5.2009 14:11

plusminus: anebo je to chyba v Matrixusmajlik - 10

 
Houda?
Houda? - 9.5.2009 13:41

jo tak vymyslel;-):-)))))

 
plusminus
plusminus - 9.5.2009 12:51

Squat_the_world: souvisi to s vesmirem, ja to rikal!

 
Radovan
Radovan - 9.5.2009 12:43

zhuntovanče

 
Squat_the_world
Squat_the_world - 9.5.2009 12:35

mrtvola: menstruační cyklus koresponduje s měsíčním cyklem...a včera byl úplněk no:DD

 
plusminus
plusminus - 9.5.2009 10:35

"Sereš mě, kundo !!!" smajlik - 10smajlik - 10smajlik - 10
moja nema kramy, prebije to praskama, pusti to tak jednou za 3-4 mesice smajlik - 14 smajlik - 18
mrtvola: je to asi nejaka vesmirna nesrovnalost, promitajici se tim, ze vsichni myslijou na krev v pici, zajimavej vedeckej problem, meli by se tim vedci zabyvat! Je to primo problem pro Stewena Hawkinga nebo jak se jmenuje smajlik - 10

 
Medvěd
Medvěd - 9.5.2009 7:03

mrtvola: holky to dostaly no,takže se to taky promítlo do naší tvorby .-))))))))))

 
mrtvola ©
mrtvola © - 8.5.2009 22:51

Squat_the_world: to určitě ne, pohoda, naprosto normální věc.

Mě jen překvapilo, že najednou dorazily dva články, které se tím zabývají.... Si říkám, že za tím musí být něco tajemného, nebo co. Nějaká zvláštní transcedentální vibrace :-))))))

 
Squat_the_world
Squat_the_world - 8.5.2009 22:28

trocha krve ještě nikoho nezabilasmajlik - 12

 
OldHandFromHell
OldHandFromHell - 8.5.2009 22:24

krámy se řeší šprcka!

 
mrtvola ©
mrtvola © - 8.5.2009 18:43

Medvěd: hele, si připadám jako na srazu upírů, nebo fandů gotického rocku :-))))

 
Medvěd
Medvěd - 8.5.2009 18:32

mrtvola: Ta tvoje nemá krámy nebo co,že se tak ptáš :-))))))))) Pokavad' je nemá,tak to si vysmátej člověk a nezbývá mi než tiše závidět :-))))))))) Punk vole !!!

 
mrtvola ©
mrtvola © - 8.5.2009 18:18

:-)

Jo, hele, docela by mě zajímalo, co máte všichni s těma krámama, nebo co?