CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Radio Dead Ones otevřou London 77.

Radio Dead Ones otevřou London 77.

Němečtí street punkeři Radio Dead Ones opět rozbalí svojí show v Praze, kde vystoupí při příležitosti otevření nového punk rockového shopu nazvaného London 77.

Během show, která se odehraje 5. 6. od 19:30 v pražském klubu Motoráj, se kromě berlínských hvězd na podiu objeví i čtveřice dalších kapel domácí produkce. Stálice punk´n´rollové scény z Nežfaleš pokřtí na akci své nové CD, koncertní premiéru si zde odbudou hard - rock´n´rolloví Reverends, dále vystoupí tepličtí 4 debils a nastupující Punk 77 generaci budou prezentovat Cirguz z Mělníka. Jako bonbónek bude afterparty do ranních hodin pod taktovkou RnR DJ Martyho, který na plné pecky roztočí gramofonové kotouče.


 

Radio Dead Ones:
Beverly, Rik, Fabio, Andru, TV - tato pětice mladých nadšenců se v punkrockovém světě vyšplhala již hodně vysoko. Nejen že válcují evropská turné s hvězdami, jako jsou US  Bombs, Dropkick Murphys, Frontkick a mnoha dalšími, ale nedávno předksakovali samotným Backyard Babies, kteří se v ČR
těší stále větší oblibě. O kvalitě, smyslu a nadhledu, se kterým Radio Dead Ones hrají, není tedy třeba hovořit.
Nežfaleš - CD Podtrženo, sečteno:
Již šestapůl roku hrající domácí punk´n´rollvá stálice Nežfaleš po debutu úspěšným albem "Ber dokud dávám" vydává Bestoff CD dvou předchozích alb a doposud nevydaných dvou, koncerty prověřených, hitů. Kdo tedy chce slyšet tvorbu bývalých členů v remasterované podobě jako byly dvojice Saša & Franc a Honza & Kuba, neměl by váhat ani minutu a CD si opatřit právě na jeho křtu nebo v shopu London 77.

Honza Řezáč


22.5.2009   Rubrika: Články   |   Komentářů: 8   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,4
PUNK 1,4
 

Diskuse ke článku - Radio Dead Ones otevřou London 77.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Lord.Alex
Lord.Alex - 23.5.2009 14:25

Fritoll?neřeš, někteří si to představují jak Hurvínek válku a ve všem vidí prachy:-)

 
Fritoll
Fritoll - 23.5.2009 12:22

Houda: v pohodě ale prostě náklady na nahrání CD jsou docela velký. A pochybuju, že tadle kapela prodá 10 000 cdéček ročněsmajlik - 1

 
Houda?
Houda? - 22.5.2009 18:55

Fritoll: jo tak sem asi ten blazen:).....ne jafkt nevim jaky ma tahle kapela vydaje a zisky....jen me tohle napadlo jako teoreticka moznost:)

 
Fritoll
Fritoll - 22.5.2009 18:53

Lord.Alex: souhlasím.
A jen blázen, který nemá tušení jak je vydání CDčka nákladné si může myslet, že kapela jako Nežfaleš vydává CD za účelem zisku.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 22.5.2009 15:15

No spíš jde o to, že na tom albu jsou starší kusy přehraný v dobrej kvalitě co nevyšli na žádnym oficiálnim cd právě, tak proto to dali na jedno cd a přihodili pár novejch kousků, což je mylsim fain.

 
Houda?
Houda? - 22.5.2009 13:52

Medvěd: souhlasim....ze by v tom hral nakou roli honorar za bestovku???

 
Medvěd
Medvěd - 22.5.2009 5:30

Co je to poslední dobou za modu,že každá druhá kapela vydává best offku ??? Beru to třeba u kapely,která má na kontě třeba pět alb,tak že udělá samostatný cédo,kde budou ty jejich nejlepší songy,ale tady v případě Nežfalše je to takový divný... Po dvou albech hned dělat výběr ? ... je to ale vlastně jejich věc a tohle zase můj názor na věc...

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 22.5.2009 3:38

Těšim se, bude party, už mě pozvali, tak si dáme rock n roll. Radio jsou super!!!