CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

BIKETRIAL - SKATE - PUNKROCK DAY! (23. 7. 2009 )

BIKETRIAL-SKATE-PUNKROCK DAY!

 

 

 

 

 

23. 7. 2009 v Klubu-K, Brandýse nad Labem od 20:00, vstup: 99,-
BIKETRIAL-SKATE-PUNKROCK DAY!
Program je následovný:
- BIKETRIAL EXHIBICE TOMÁŠE ZEDKA
- VYSTOUPENÍ DVOU HOLANDSKÝCH SKATE-PUNKOVÝCH KAPEL - LONG WAY DOWN a NO GOOD AROUND
- SKATEBOARDOVÁ VIDEOPROJEKCE TOMÁŠE KOVAŘÍKA A FILIPA KREJZY - BARCELONA A MALAGA


BIKETRIAL EXHIBICE TOMÁŠE ZEDKA
Tomáš Zedek, biketrialový přeborník České Republiky v kategorii Senior a Vicemistr Evropy, vám předvede skvělou exhibiční show. Jeho představení je plné obtížných triků a nečekaných okamžiků. S diváckou podporou pak dokáže nemožné. A aby toho nebylo málo, Tomáš má za sebou několik rekordů. Mezi ně patří vyskákání nejvyšší budovy v Praze na Pankráci, 1080 schodů za 26 minut bez doteku země. Dále pak přejel bez zajištění konstrukci automobilového mostu v Lysé nad Labem. Když budete mít pořádnou kuráž, může vás z místa přeskočit spolu s dalšími čtyřmi lidmi. Máte odvahu?

LONG WAY DOWN
Tahle banda ze severní části Nizozemska se dala dohromady v roce 2006. Po první demo nahrávce nazvané „A second home“ (2007, DG records) kapela prošla důležitými změnami, které se promítli do jejich dnešní celkové tvorby. Nejprve proběhlo několik změn v sestavě a spolu s tím dostala hudba Long way down energický náboj. Melodický punk-rock s hardcore pasážemi inspirovaný známými jmény světové scény jako: No use for a name, Lagwagon, A wilhelm scream a Pulley. Long way down odehráli společné koncerty s Rise against (USA), Much the same (USA), This is a standoff (Kanada), Atlas losing grip (Švédsko) a Gino’s eyeball (Belgie). Jejich živé vystoupení je plné energie, které můžete procítit na vlastní kůži.
Sestava:
Leon (zpěv)
Hansel (kytara, zpěv)
JB (kytara)
Mark (basa)
Michiel (bicí)
K poslechu na:
www.longwaydown.nl
www.myspace.com/longwaydownrocks

NO GOOD AROUND
Stejně jako Long way down pochází tahle kapela ze severní části Nizozemska, kde úspěšně působí již řadu let. No good around (dále čti NGA) se dali dohromady po rozpadu dvou kapel, které byly stylově velmi odlišné. Díky tomu dostali NGA osobitý styl. Punk-rock, který se mísí s prvky grunge. K osobitému stylu přispěli jejich oblíbené kapely jako jsou Pennywise, Blink 182, Nirvana a další. NGA nahrál své EP „Run as u fall“ a v poslední době se soustředí na živé vystupování. Proto i společné turné s Long way down, které zahrnuje i koncert v Klubu-K (Brandýs nad Labem).
Sestava:
Erwin Oosterhuis (bicí)
Wietze de Haan (basa a zpěv)
Edo Slump (kytara, zpěv)
K poslechu na:
www.nogoodaround.com
www.myspace.com/nogoodaround
TENTO KONCERT JE JEDINÝM V ČESKÉ REPUBLICE!


SKATEBOARDOVÁ VIDEOPROJEKCE TOMÁŠE KOVAŘÍKA A FILIPA KREJZY
Tomáš a Filip, místní skateboardisté, kteří se po několika letech dostali do povědomí české skateboardové scény. Mají za sebou mnoho úspěšných závodů, díky nimž získali první sponzory - Vox, Kill, Thrasher, Fallen a Independent. Zatím největší Filipův úspěch byl v roce 2007, když se dostal do finále na Mistrovství České Republiky. Tomáš má za sebou mnoho úspěšných závodů. Za zmínku stojí jeho umístění na třetím místě Volcom cupu. Jejich největší zkušeností je určitě skate-tour po Barceloně a Malaze ve Španělsku. A právě z těchto atraktivních míst vám kluci promítnout svá videa plná skateboardingu. To rozhodně stojí za podívanou!

Další info najdete na www.klub-k.cz

Recyklátor


6.7.2009   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - BIKETRIAL - SKATE - PUNKROCK DAY! (23. 7. 2009 )

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Houda?
Houda? - 6.7.2009 21:28

tam se nejspis objevim:-))