CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Koncert Američanů MUNICIPAL WASTE

Koncert Američanů MUNICIPAL WASTEPankáči, bigbíťáci, metloši, prázdniny končí a tak je čas na pořádnou pařbu! Letošní horké léto uzavře koncert bláznivých amerických thrasherů MUNICIPAL WASTE, kteří se představí 3. září v Plzni v klubu Pod Lampou. Dále vystoupí domácí legenda DEBUSTROL a tribut metal band RADIOLOKATOR.

 Přijďte na koncert jedinečné kapely, která vás zavede zpět do sladkých časů na počátku devadesátých let, kdy na zdech pokojíků všech mániček visely plakáty kapel jako ANTHRAX, NUCLEAR ASSAULT, CRYPTIC SLAUGHTER nebo D.R.I..

Koncerty MUNICIPAL WASTE jsou nefalšovanou rock´n´rollovou show, kde nechybí prostor pro bláznivé pogování nebo stage diving, tedy pardon, MUNICIPAL WASTE tuto kratochvíli nazývají stage surfing a k tomu všemu si domyslete pravidelný přísun kvalitně chlazené Plzničky, která chutná ve vydýchaném klubu jako životabudič. MUNICIPAL WASTE vám na hodinku vymažou mozek svým HC/metal/mosh/thrashem a seznamem všech dalších hudebních stylů, které byste v hudbě těchto šílenců z Virginie mohli identifikovat, bych mohl popsat ještě pár řádků.

 Ale abychom také chvilku mluvili vážně a konkrétně. MUNICIPAL WASTE letos opět zabodovali. Jednak jsou se svým klipem k válu „Sadistic Magician“ nominováni v anketě „nejlepší metalové video roku“, kde soutěží s kapelami jako Agnostic Front, Hatebreed, Terror atd.

A zadruhé, letos jim vyšla nová deska s názvem „Massive Aggressive“, která se stala nástupcem asi jejich nejznámější nahrávky „The Art of Partying“.

 Společně s Municipal Waste se Pod Lampou představí ještě dva tuzemští zástupci a prvním z nich není nikdo jiný, než domácí thrashmetalová legenda DEBUSTROL! Ostřílenou partu kolem Kolise není potřeba nijak blíže představovat, dodejme jen, že kapela představí v Plzni svou novou desku nazvanou „Rwanda“.

A další perlička, celý koncert otevře metal tribut band RADIOLOKATOR. Jedná se o členy kapel Gride a Lahar, kteří se rozhodli vznikem tohoto projektu uctít známé thrashové kapely jako jsou např. KRYPTOR, DEBUSTROL, SODOM, ARAKAIN aj. Těžko popsat slovy to co vás v tomto případě čeká, dodáváme pouze jediné - tuto show si prostě nenechte ujít!

 Koncert MUNICIPAL WASTE, DEBUSTROL a RADIOLOKATOR proběhne v plzeňském klubu Pod Lampou 6. září 2009. Více informací na webu www.obscure.cz  nebo tel. čísle 774 220 183.

Související linky:

http://www.myspace.com/municipalwaste

www.debustrol.cz

www.obscure.cz

www.shindy.cz

www.podlampou.cz

Tomáš Karlík


1.9.2009   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Koncert Američanů MUNICIPAL WASTE

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Squat_the_world
Squat_the_world - 3.9.2009 12:21

jj, peklíčkosmajlik - 10smajlik - 14

 
KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 3.9.2009 8:35

MUNICIPÁLOVÉ JSOU NEJVÍC!!! NO A PAK JEŠTĚ D.F.C., HEHEsmajlik - 10

 
Kikuse
Kikuse - 1.9.2009 22:56

Achych ouvej... Americani...