Pomoč Kolotoč

Pomoč Kolotoč

Ernie  (Adam Ernest) - zpěv (zadán a pravidelně svou milou dobrovolně znásilňován)

Johnny (Honza Voříšek) - kytara (svobodný)

Padák  (Vojta Pavluch)- kytara (zadaný)

Speedy (Petr Novák) - basová kytara (zadaný)

Tarzan  (Dan Král) - bicí (zadaný)

Sice odděleni čarou, ale v žádnem případě NE nepodstatní:


Tomáš Voříšek - manager

Víťa Štván - praotec kapely

Kryky - kapelový zahradník a pěstitel

Styl: rock'n'roll-punk
Ješte hrajou
Město: Praha
Emaily: PomocKolotoc@email.cz
WWW: http://bandzone.cz/pomockolotoc

Jak to všechno začalo...

 Celý tendle Kolotoč začal, když jeden mladý historkami a legendami ověnčený mladík, seděl doma u stolu a dloubal se v nose. Prst se zavrtával hloubš a hloubš a on přemýšlel, co osvětového musí udělat, aby se o něm v budoucnu učilo ve školách a aby prsaté blondýnky nosily tričko s jeho jménem. V jeho rodném městě zrovna běžela pouť v plném proudu, tak se rozhodl, že místo požírání holubů půjde radši tam.

 Hned u první atrakce spatřil něco, co mu vyrazilo dech a bez čehož bych tady teď nemohl sedět a psát. Uviděl malého chlapečka s trenýrkama na půl žerdi a vedle něj holčičku v podřepu, kteří stáli na budce pokladny kolotoče a jakoby nic, močili si to vesele dolů... A tak to začalo.

 Pasoval se do role manažera a dva kytaristy sehnal hned. Johnny a Vojta, jeho staří známí, na nic nečekali a už si to brnkali a házeli na sebe milostné pohledy. Vzhledem k tomu, že Johnny je blízce napojen na kolotočářskou mafii, zkušebna přišla velmi rychle. Oba plni očekávání. Jelikož Johnny je na pohled serioznější, pasoval se do role mozka kapely a Vojta se stal všemi jeho končetinami (a když řikám všemi, tak myslím i "TO" co doufáte že nemyslim :-)).

 Najít basáka už tak dlouho netrvalo. Okolím se už dávno šířily zvěsti o mladém pomateném chlapečkovi, který po Praze pobíhá s kusem žehlícího prkna, na kterém má napnuty tlusté dráty z elektrického vedení. Toto postižení, ho prý stihlo už v kolébce. Tudíž přibyl další člen-Speedy. Který válí na basu a zastává i roli boxovacího pytle.

 Manažer si mne ruce jak to všechno pěkně klape a hned shání i bubeníka. Z dávno zapomenutých deštných pralesů, z končin nikdy neobjevených, z krajů kde přestanou vřeštět opice jen když si "on" prdne, přišel Tarzan. Na první pohled by se mohlo zdát že má paličky přirostlé rovnou k rukám, ale není tomu tak.

 Kapela už byla téměř kompletní, ale chyběl ještě jeden článek-zpěv. Speedy, staré čuně, vzpomněl si na svou lásku ze sportovních výjezdů-na Ernieho. Jednoho prázdninového dne mu napsal (sice ho vyrušil při něčem co se zde nedá moc publikovat, ale budiž mu to odpuštěno), jestli by neměl zájem o post zpěváka v kapele. Ernie souhlasil, 1.září 2008 přišel na první zkoušku a po cca 15minutách, když klukům ukázal své nejnechutnější vtípky, nebylo o čem mluvit.

Pivo chlastej, do poga skoč a řvi POMOČ KOLOTOČ!


vloženo 4.3.2010   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,4
jde to 2,4
 

Diskuse ke kapele - Pomoč Kolotoč

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.


Anketa

Prezidentské volby 2018 koho by jste volili?

Miloš Zeman

Mirek Topolánek

Jiri Drahoš

Marek Hilser

Michal Horáček

Pavel Fischer

Petr Hannig

Jiri Hynek

Vratislav Kulhánek

 

Celkem hlasovalo 0.
Archiv anket.