Patheroye Roye

Patheroye RoyeJihočeská kapela Patheroye Roye ze Štěkně u Strakonic vznikla někdy začátkem roku 2005, ve složení Martin - kytara a zpěv, Ondy -kytara, Honza - basa a za bubnama sedí Monča. Stylově hrajeme punk, nejvíc bych nás přirovnal asi k E!E, i když do těch máme ještě daleko :-)

Založena: 2005
Styl: punk
Ješte hrajou
Město: Štěkeň
Telefony: 775 990 582
Emaily: patheroyeroye@seznam.cz
WWW: http://www.patheroyeroye.cz/

 Jihočeská kapela Patheroye Roye ze Štěkně u Strakonic vznikla někdy začátkem roku 2005, ve složení Martin - kytara a zpěv, Ondy - kytara, Honza - basa a za bubnama sedí Monča. Stylově hrajeme punk, nejvíc bych nás přirovnal asi k E!E, i když do těch máme ještě daleko :-)
Než jsme odehráli náš první koncert, trvalo to hodně dlouho, protože Monča neuměla hrát na bubny ani trochu, Martin s Ondym to na kytary taky zrovna neváleli a Honza jakbysmet, dlouho jsme šetřili na nástroje a aparáty, takže ze začátku se hrálo na rozvrzaný amátky, kytary jsme měli zapojený přes jedno rádio a zpívat se prostě muselo nahlas bez mikrofonů. Postupně jsme vyšetřili na aparáty a přes rok jsme byli zavřený ve zkušebně, hráli jsme písničky od E!E, Ramones a časem jsme napsali i pár věcí vlastní tvorby a pomalu jsme se sehrávali. První koncert jsme odehráli 13.5.2006 ve Štěkni v hospodě Pod Skálou, přišlo se na nás podívat asi 150 lidí, což je na Štěkeň slušnej výkon:-)
V polovině roku 2006 jsme nahráli ve zkušebně demo s názvem Kočičinec, po zvukový stránce to moc kvalita neni, ale jako doklad toho co jsme před pár lety hráli je to dostačující, s natáčením demáče a celkově naší kapele hodně pomáhá náš velkej kamarád Vokoun ze skupiny Anča Band, za což mu patří velký dík.
 Každej rok přibývá koncertů, hrajeme na motorkářských srazech, fesťákách i v nejrůznějších knajpách, nejvíc hrajeme asi na Strakonicku, ale hráli jsme i v Praze, Prachaticích, Blatný, Jindřichově Hradci, Plzeň atd...  naše domovská scéna bude ale vždycky ve Štěkni v hospodě Pod Skálou.
 V říjnu roku 2009 jsme natočili naší první studiovku, natáčeli a míchali jsme 6 dní v plzeňským studiu ExAvik u Pavla Broma, mastering dělal Přemek Haas ve studiu PyHa. Na celkový výsledek nahrávky dával pozor Bakča (E!E),  v pár písničkách si s námi i zazpíval. CD má název Je to pryč a vychází u nezávislého vydavatelství Cecek records kde si ho můžete za kilčo objednat, najdete na něm 15 věcí v celkové stopáži kolem 32 minut. Písničky jsou o ženskejch, chlastu a obyčejným životu normálního člověka  Na obalu najdete všechny informace o kapele jakožto i všechny texty, přední stranu obalu zdobí parádní airbrush od Pavla Zborníka jako recese na stalinovský pomník na Letné aneb lidmi přezdívaná Fronta na maso. Křest CD proběhl 13.3.2010 tudíž půl roku od natáčení z důvodu koncertní přestávky zapříčiněnou operací Martinova ramene.

Na letošní rok máme domluvený nějaký fesťáčky, motosrazy i klasický víkendový hospodský koncerty.vloženo 13.4.2010   |   Komentářů: 1   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,4
PUNK 1,4
 

Diskuse ke kapele - Patheroye Roye

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Paulie26
Paulie26 - 2.6.2011 22:44

Výborná kapela smajlik - 10