Rest In Peace

Rest In Peace

Sestava:

 Kašpi- Zpěv

 Munďas- Kytara

 Péťa- Bass kytara

 Cigi-Kytara, zpěv

 Havlik- Bicí

Založena: 2009
Styl: hardcore-punk
Ješte hrajou
Město: Krupka
Telefony: ICQ 218447510 Munďas
WWW: http://bandzone.cz/restinpeace

Formování někdy začátkem roku 2009, kdy Munďas a Cigi po rozpadu FINAL WARNING chtějí pracovat na něčem víc punk-ovějším.

Na Bass kytaru přichází hrát Péťa, na zpěv Kašpi (konečně jednou přešel od keců k činům) a na bicí jsme ukecali starého kejmoše Havlika (Se do toho pustil perfektně drak jeden). :-D Tak jsme si to dávali ve zkušebně a cvičili nějaký ty odrhovačky, ve kterých jsme se srali snad do všeho co nás jebalo. Asi nejvíc nás ovlivnila stará škola NYHC, který jsme se snažili aspoň trochu přiblížit.

No a pak přišly koncerty (To Vám taky byla švanda).:-D První zářez jsme si odbyli v Krupce na nádraží 16.8.2009, společně s kapelami SPÍNACÍ ŠPENDLÍK z Mostu a CHARLY FIASCO z Francie (za tenhle gig musíme poděkovat našemu kámošovi Myšákovi), koncert jsme jakž takž odehráli, bylo to sice dost předčasné ale dokoplo nás to aspoň zase o kousek dál. Pak následovalo pár koncertů po okolních městech Teplice (LOST WAY TO MIND musíme poděkovat za parádní dvě akce v Acapulcu. Máme na ně parádní vzpomínky, neboť atmosféra byla skvělá), Most (Za ten děkujeme klukům z kapely MOKRÝ BANDITI), a něco se taky dělo v Bílině.(Díky klukům z Whitwhorthovo Závitu) + pár dalších povedených akcí v tom našem podhorským městečku Krupce. Díky akcím jsme poznali ranec dobrých přátel (například kluky z Osecké kapely Pixla) a máme fakt dost vzpomínek i z našich alkoholových sezení :-D:-D (přece jenom jsme tím známý).

Někdy kolem ledna 2010 se situace v kapele stupňuje a na členy navíc dopadá ponorková nemoc. Kapela stojí na místě a probíhá řada nesmyslných hádek. Cigi zpívá s mladšíma klukama, který se pojmenovali jenom tak ze srandy a z úcty k místu kde hrajou 417 42 a Havlik s Péťou zakládají CROSS FOR ANGEL do kterého s sebou mimo jiné stahují Cigiho, kapela ale zkouší pouze o nedělích. Kolem února se už situace stává neústupnou a kapelu opouští ze dne na den Cigi s Havlíkem. Nastává čas tápání co dál. Asi po třech měsících do kapely přichází Dodo, který dříve bubnoval s Teplickými THE SEEGERS. Kapela tedy začala zkoušet s jednou kytarou. Aby měli Resti nějakou laťku nechali booknutý gig na zářijový koncert v Krupce v Pohodě.

Z ničeho nic měsíc před koncertem nastali opět nějaké problémy akorát nyní s bubeníkem. No a po rozhodnutí zbylých členů zkontaktovali Havlika a Cigiho jestli si to s nima nechtěj dát jako za starých časů. Kluci kývli a za dva týdny byl nazkoušen starý set. Pohoda dopadla super (Až nám z toho vytekly slzy) :-D.. Hodně kámošů nás přišlo podpořit (za což jim moc děkujeme) a zahráli jsme si s pár kámošem, se kterýma jsme to nestihli. Po pár týdnech u piva (Jak jinak), padnul ještě nápad proč ty starý věci nenatočit ve studiu ještě s lepším zvukem. Takže jsme se dohodli a koncem října 2010 začínáme natáčet demo. To se ještě pokřtí na nějakém koncertě a projekt se uzavře definitivně, abychom se mohli věnovat našim nynějším kapelám v plém rozsahu.

Chceme poděkovat všem, kteří nám jakkoliv pomohli (víte sami je Vás opravdu moc), kteří za námi stáli taky všem, kteří obětovali svůj drahocenný čas a přišli si nás poslechnout na koncerty.


vloženo 8.1.2011   |   Komentářů: 0   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2
 

Diskuse ke kapele - Rest In Peace

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.