Aback distro uvádí. P.N.S., RISPOSTA, DEATHRAID

Aback distro uvádí Termin: 27.9.2010
Vstupné: 130,-
Místo: PARDUBICE, DIVOKÁ VEVERKA
Začátek bude od 21:00

kapely:

DEATHRAID - www.myspace.com/429073064 - brutální podlazenej hc/crust od lidí z těch nejlepších crust kapel co nám můžou spojené státy nabídnout, lidi z DISRUPT, STATE OF FEAR, CONSUME dali do kupy další novou kapelu což je očividně dost slyšet i vidět. Špička americkýho hc/crustu, konkrétně ze Seattlu se nám představí na prvním evropském turné... Trochu se bojim říct že tohle je ještě lepší kapela než zmiňované předešlé kapely... Rozhodně znějí výborně a na živo to bude opravdu d etonace!! Po debutním masakrálním LP které vyšlo na Portladnském labelu Black water records mají zaděláno na další... Takže se nechme překvapit.


RISPOSTA - www.myspace.com/risposta - raw d-beat crust komando z Brna se solidní a povedenou diskografií, kapela to odstartovala demo kazetou, hned na to chvilku po ní vyvrhla první debutní LP který kde komu vytřelo zrak, zahraný crust punk s Hrubým zvukem a ještě povedenějším posledním LP který vyšlo nedávno na Insane society. Jejich novější produkce je ovlivněná více japonským hc/punkem a současným crustem který produkují např. FRAMTID. Tuhle desku považuji vůbec za nejpovedenejší počin na vinylu který u nás v ČR za poslední dobu vyšel. Kapela patří mezi to nejlepš ;í co můžeš s crustu u nás slyšet.


P.N.S. - www.myspace.com/pnspunx - tornádo hc/punk z Prahy který už nějakej ten pátek vrže. Kapela má za sebou rovněž povedenou diskografii. CD, 7"EP a split CD. Pro mě osobně jejich nejpovedenější nahrávka je poslední split CD s Anglickými SOCIETYS PARASITES. Rychlá smršť a nálož! Tohle tě nenechá na pochybách. Letos mají za sebou Europský turné na které jezdí ostaně jako každý rok.


Pořadí kapel :

1)P.N.S.

2)RISPOSTA

3)DEATHRAID


Více info o koncertech/Labelu/Distru

na : WWW.ABACK.BLOGUJE.CZ


Peťa/Aback distro.


7.6.2010   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Aback distro uvádí. P.N.S., RISPOSTA, DEATHRAID

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.