DISSIDENCE RADIO (FRA) + TVŮJ DĚDEK

DISSIDENCE RADIO (FRA) + TVŮJ DĚDEK Termin: 19.8.2010
Vstupné: 80,-
Místo: Brandýs nad Labem, Klub-K.
Start: 20:00

kapely:

Ani srpen nebude ochuzen o punk-rockový večer. Tentokrát k nám zavítají francouzští Dissidence radio. A kdo navštívil koncert francouzských Joke, nebo Foolish, musí mu být jasné, že tenhle koncert bude stát za to!
Dissidence radio hrají energický punk-rock okořeněný prvky typické pro hardcore. Inspiraci hledali u známých jmen jako jsou Bad religion, Pennywise, Rise against, Anti-flag, Millencolin, ale také Propagandhi. Disidenti jsou melodičtí, ale zároveň dost rychlí na to, aby vás zvedli ze židle. Takže stagediving, circle pity a pogo je zaručený!
Na scéně se Dissidence radio pohybují od roku 2002 (dříve se jmenovali „Never again“) a mají za sebou EP nahrávku „Smash the wall“ a první debutové album „La conscience tachée de sang“. Nyní chystají evropské turné do kterého zařadili i koncert v Brandýse nad Labem v Klubu-K.
Disidenty doprovodí mladá, nadějná kapela Tvůj dědek z brandeyskýho okolí, hrající Saxo-punk. Veselá záležitost a konečně kapela z „nové generace“. A že tu nové kapely chybí víme už dlouho. Přijďte  je podpořit!
Kluci čerpají ze starých vod, což není na škodu. Stačí si poslechnout píseň „Panenka“ a uslyšíte Ramones kytary a bicí. To šlape panečku! Ale song „Růža“ prostě vede. Muziku zpestřuje saxofon, který zní dobře a nezdá se, že by nějak škodil (jak často bývá u podobných kapel). Je tam tak akorát. Ani moc, ani málo.
A když už nemůžu, vzpomenu si na Růžu, hehe.
Dovalte, startujeme od 20:00 v Klubu-K. - Brandýs nad Labem

Důležité odkazy:
DISSIDENCE RADIO - http://www.myspace.com/dissidence_radio
TVŮJ DĚDEK - http://bandzone.cz/tvujdedektd
KLUB-K – http://www.klub-k.cz


27.7.2010   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - DISSIDENCE RADIO (FRA) + TVŮJ DĚDEK

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.