Peťův narozkový koncert Vol. 5

Narozkový Koncert v Pardubicích Vol. 5 Termin: 26.3.2011
Vstupné: 80,-
Místo: Pardubice, klub Gekon
Start: 20:00

kapely:

Aback distro a Swamper Resistant Culture vás zvou :
Sobota 26.3.2011 – Gekon Bar/Klub, Pardubice :

THE BREED - www.bandzone.cz/thebreed – Hrubý Hc/punk z Vyškova, decentně ovlivněný americkou new shool vlnou s anglicky/českými texty. Kapele vyšlo právě ven zbrusu nové CD, které je po všech stránkách dotáhle do konce a určitě je na co se těšit.

NĚMÁ BARIKÁDA - www.bandzone.cz/nemabarikada – Poměrně hodně koncertující, známá crustpunk kapela ze Žamberka, kterou není třeba až tak představovat. Pouze dodám, že chystají další nahrávku v podobě CD, né-li něco více.

CONQUESTIO - www.bandzone.cz/conquestio – Lehce melodický hc/punk z Pardubic s debutním, povedeným D.I.Y. CD-r demáčem, jenž je provedený v osobitém stylu, zahraný na dvě kytary se srozumytelným zpěvem.

GOATBASTARDS - www.bandzone.cz/goatbastards – Nabuzený grind/punk z Prahy, celkem nová kapela, která by měla každou chvílí zplodit první demo CD, děláne v duchu D.I.Y.
Pořadí kapel :
1) GOATSBASTARDS
2) CONQUESTIO

3) THE BREED

4) NĚMÁ BARIKÁDA

Na místě bude : Veganské jídlo za symbolickou cenu, distra a sbírka hraček pro dětský domov v Pardubicích (pokud možno hračky doneste neponičené, budu je osobně předávat dětskému domovu). Pro sbírku hraček bude v baru vyhrazené místo kam je uložit.
Pokud možno nezdržujte se před vchodem do klubu, kvůli již předešlímu incidentu z předchozího koncertu. Nestojíme o potíže!


18.2.2011   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Peťův narozkový koncert Vol. 5

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.