ADACTA, TALES OF ERROR, G.U.R.

ADACTA, TALES OF ERROR, G.U.R. Termin: 24.6.2011
Místo: Liberec, pivní bar AZYL

kapely:

V pátek 24.6 prijede do Libereckého Pivního baru Azyl jedna z vůbec nejlepších skupin,co můze česko/slovenská hc/punk/crust (kazdej jak chce) ‘‘scéna‘’ nabídnout! Neni to nikdo jiný nez Adacta z Bratislavy,zo Slovenska!Návštěva je o to zajimavější,ze Adacta toho za ten rok moc neodehraje. V libereckém region a tuším i v jeho velkém okolí se tato kapela ještě nikdy neobjevila, a kdoví,jestli se tu vůbec ještě někdy objeví…Ted uz je to na tobě,jestli prídeš!! Crust as fuck!!
www.bandzone.cz/adacta
Tento večer se krom jiz zmiňované Adacty predstaví ještě další tři kapely,pojďme se na ně podívat- Assassins-nekompromisní trash/hc/metal/punk/ palba z Mostu! Muzika nabytá energií! Vymakané trash/metalové rify,uštěkaný vokál,bící hrnoucí to vše vpřed,basa si stímhle vším skvěle notuje..Co víc si přát!? U nás myslím dost známá (a snad i oblíbená,hm??) bandička,netreba dále predstavovat!www.bandzone.cz/assassins
Tales of error-nový a velmi nadějný hardcore!Avsak nečekejme za nástroji a mikrofonem zádné nováčky!Kapela vznikla z prazské,jiz rozpadlé,hc/punk drtičky jménem P.N.S,doplněné kulometčíkem Jeníkem z Burning steps! Myslím, že se máme na co těšit!
www.bandzone.cz/talesoferror
G.U.R-vše doplní tento domácí raw/punx spolek!Kdyz vse dopadne jak má ,tak tyto místní špinavci nám představí (pokřtí?) svoje první demo CD.No však ještě uvidíme, jak to nakonec dopadne! Každopádně kapela to zná v Azylu víc než doma (tomu ver!!:-),takže minimálně kvalitní afterparty ze strany týdle sebranky je jasná hehe!
www.bandzone.cz/gur

Začátek akce je naplánován na osmou hodinu večerní. Ale neboj se dorazit i dříve,na terásce se bude grilovat nějaký ten vege pokrm,budou narazeny různé pivní speciálky (abys věděl jaké, čekuj stránky- www.azyl-pivnibar.cz tam to najdeš),klasické bagety aby bylo večír co zakousnout jsou víc nez jasný! A ještě jedna novinka-když vše klapne jak má, koncert se již odehraje v novém větším Azyl prostoru! Bude to vlastně premiéra! A co následuje po každé premiére? No přece hrozná pitka hehe! Todle si nenech ujít!
Tak 24.6 Sejdeme se na báru!


23.5.2011   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - ADACTA, TALES OF ERROR, G.U.R.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.