KRUM BUMS (USA), MORDETH (BRA), MINERAL COLLAPS

KRUM BUMS (USA), MORDETH (BRA), MINERAL COLLAPS Termin: 15.11.2011
Místo: České Budějovice, Mighty Bar Velbloud

kapely:

Historie se opakuje a to velmi rychle. Po nedávné "last minute" akci s brazilcema Torture Squad tu máme opět stejnou situaci...a to sice další neplánovanej mejdan! Tentokrát s nasranejma punx amíkama z Texasu KRUM BUMS a brazilskýma psycho-delic death metalovými MORDETH a hrdě celej tento večer podpoří local punx heroes MINERAL COLLAPS s právě čerstvě pokřteným CD Punx For Punx.
Cože punk a nějakej psycho death metal?? Jo, přesně tak, vyčešte číra, vydrbejte máničky, nahoďte křiváky a pojďme všichni na společnej mejdan na kterej budem všichni dlouho vzpomínat!!!

KRUM BUMS (USA) Austin/Texas
www.myspace.com/krumbums

Tahle kapela tě svými šílenými kytarovými vyhrávkami a charakteristickým zpěvem uvrhne do světa texaských punx. Nostalgický Same Old Story song tě jen připravý na hity z nového alba Cut the Noose na kterým se tahle otrhaná a číratá parta s ničím nemazlí.

MORDETH (BRA)
www.myspace.com/mordeth2008

Tahle partička to už drhne od roku 1989, samy označují svůj styl jako progressive/sci-fi/death metal. Po poslechnutí jejich posledního alba "Robotic Dreams" lze jenom souhlasit. Tahle banda bude tím pravým pro fans GOJIRA, PESTILENCE, OPETH a na své si jistě příjdou i fans FEAR FACTORY. Mordeth budou hrát v Evropě úplně poprvé a to pouze v České Republice, tak jim pojďme ukázat, že jsme tady ti nejlepší fans a že tu máme to nejlepší pivko, který do nich po koncertě nalejem :-) !

MINERAL COLLAPS (Budweis city)
www.bandzone.cz/mineralcollaps

Tady jde sranda stranou, číra nahoru, nalejt do sebe pár Budvárků a šup do kotle na tyhle chaos punx z Budweis city! Tejhle partičce akorát vyšlo nový CD, takže ideální příležitost si ho vyslechnout live a co víc, skvělá šance si tuhle skvělou fošnu hned koupit, protože tu určite v Bontonlandu nenajdete!!


Start: 20:00
Vstup: 100,-


www.velbloud.info
https://www.facebook.com/event.php?eid=212949028777169


5.11.2011   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - KRUM BUMS (USA), MORDETH (BRA), MINERAL COLLAPS

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.