DWD FEST

DWD FEST Termin: 3.3.2012
Místo: v Moravské Třebové, prostory Hedva

kapely:

Zapomeňte na plesy, přichází DWDfest3!

Zase bude jaro a zase ti chybí ten správnej kulturní zážitek? Neváhej a do Moravské Třebové chvátej! Stejně jako v letech předchozích pro tebe DWD.cz připravilo kultovní festiválek největších rozměrů ve vnitřních prostorách. A to, co jsi zažil loni, byla jen omáčka masa, který přijde letos!
Organizátoři třetího ročníku vsadili v letošním roce na mladou krev a zabrousili do žánrů dříve neprozkoumaných. Novinkou na festivalu bude rockabilly v podání skvělých showmanů z The Rocket Dogz, nebo třeba screamo hardcore kapely Your Last Breath.
To, co letošní ročník dělá fenoménem je též přítomnost značně vyššího počtu zahraničních kapel, mezi nimiž nebude chybět headliner prvního ročníku Good Bye Lenin, moderní rock crossover křtící kapely Bačova Fujara a hlavně jako headliner festivalu s Monsterem v zádech chlapíci z kapely ZOČI VOČI!
Tento ročník bude ve znamení velkých křtů, mezi které se zapojí i legendární veselíci Beznadějný Případ či popcore z Jablonce od kapely Exots...
Jako místní zástupce jako každý rok pro potěšení mladších děvčat zahrají Last Time a to všechno doplní další z účastníků Contest of Future se svým klasickým rock and rollem Retro Jokers. A to zdaleka není všechno! 
Kapely vystoupí během jednoho dne na dvou podiích, a harmonogram je vymyšlen tak, aby šikovný fanoušek stihl všechny kapely. Takže vezměte svoje kámoše, sedněte na vlak nebo autobus a přijeďte podpořit akci, jaká se letos určitě opakovat nebude! 
Zapomeňte na plesy, přichází DWD FEST 2012!!!

Celý Line-up:
ZOČI VOČI (SVK) 
BAČOVA FUJARA (SVK) (DWD Prod.)
GOOD BYE LENIN (SVK) 
THE ROCKET DOGZ 
WE ON THE MOON 
RETRO JOKERS (vybráni z III. COF)
ŽÁDNEJ STRES 
LAST TIME 
BOMBS FROM HEAVEN (vítěz I. COF)
EXOTS (DWD Prod.)
NEOSOUND (vítěz II. COF)
BEZNADĚJNÝ PŘÍPAD (DWD Prod.)
COOKIES 
YOUR LAST BREATH - (vítěz IV. COF)

Předprodej:
Muzika Moravská Třebová (náměstí T.G.M.), klub Duku Duku, členové DWD o.s.

Třetí ročník festivalu se odehraje v prostorách budovy Hedva - přímo mezi autobusovým a vlakovým nádražím v Moravské Třebové!!!

VSTUPNÉ: 180 Kč v předprodeji / 250Kč na místěVíce informací na www.dwd.cz

(šéfredaktor dwd.cz, Rostislav Steiner)
23.2.2012   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 5
propadák 5
 

Diskuse ke článku - DWD FEST

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.