Modern Pets

Modern Pets Termin: 14.4.2012
Místo: Praha, v Dejvické Klubovně

kapely:

MODERN PETS se zrodili na počátku roku 2009 v jiho německém Stuttgartu. Čtyři kámoši kteří se rozhodli dát do kupy kapelu, která byla z počátku pouze jedním z mnoha kapel ve kterých už hráli. Po prvních pár koncertech a ve zkušebně nahraném demu však došlo k tomu že z původně vedlejšího projektu se stala po všechny hlavní kapelou do které se rozhodli vložit svou veškerou energii, jak sami říkají „raději než do nudný práce nebo další zbytečný kapely“.
První EP kapela natočila v lednu 2010, to svým chytlavým mixem britského sedmdesátkového punku s energií amerického punku z dekády následující , získalo skvělé recenze v celém punkovém světě. Po desce, která se dočkala i Americké edice na Modern Action recerds a byla vyprodána během pár měsíců, následovala první dvě, neméně dobře přijatá evropská turné. Ještě do konce roku vyšla limitovaná edice vinylové verze dema kapely. Krom více než 70 koncertů za rok, Modern Pets také přesidlují, kam jinam než do města které je punku zaslíbeno, do Berlína. Do roku 2011 vstupují vydáním dalšího EP „Vista Allianation“, to je vyprodáno během několika týdnů a v mnoha recenzích se o něm mluví jako o jedné z nejvýraznějších desek roku. To je po pár měsících následováno prvním albem vydaném na P.Trash Records a kapela pokračuje v intenzivním objíždění Evropy. O nyní již Berlínské čtveřici se obecně píše jako o jedněch z nejvýraznějších následovníků kapel jako The Briefs, Stitches či Shocks. Což jinak řečeno znamená totálně energickou jízdu melodických punk písniček v tom nejlepším duchu. Které mají co říci fandům Buzcocks i Adolescents.
Modern Pets se na svém aktuálním turné, které je spojeno s vydáním jejich nejnovějšího EP zastaví v sobotu 14.4. v Dejvické Klubovně a pokud vás baví skvěle zahraný punk s potenciálem roztancovat jakoukoliv párty nenechte si je ujít. Koncert končí v 10 takže na běsnění sobotní noci zbude ještě dost času.

odkaz na událost na FB: https://www.facebook.com/events/158654097587847/
odkaz na Myspace:http://www.myspace.com/modernpets

 


3.4.2012   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Modern Pets

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.