EDDIE AND THE HOT RODS (UK), GUITAR GANGSTERS (uk)

EDDIE AND THE HOT RODS (UK), GUITAR GANGSTERS Termin: 20.5.2012
Místo: Ostrava, klub Barrák

kapely:

Ostravu v neděli 20.5. opět čeká pořádná punkrocková jízda! Do klubu Barrák totiž přijedou legendární EDDIE AND THE HOT RODS společně s GUITAR GANGSTERS!

Tato britská kapela vydala své první album TEENAGE DEPRESSION už v roce 1976. A hned vzápětí odjela na společné turné v USA, společně s THE RAMONES, v té době také britský tisk poprvé použil označení punk, právě pro album TEENAGE DEPRESSION. Jejich největší hit DO ANYTHING YOU WANNA DO stále rotuje v rádiích a spousta kapel ho dodnes předělává k obrazu svému. I po těch letech jsou tedy EDDIE AND THE HOT RODS jednou z nejvíce vzrušujících punkových kapel a v letošním roce slaví 36 výročí založení. Nenechte si je tedy ujít!

EDDIE AND THE HOT RODS Doprovodí na jejich turné GUITAR GANGSTERS, kteří se nechali inspirovat kapelama jako The Clash, The Boys, Generation X, a The Jam z první vlny britského punku. V jejich hudbě a textech nemůžete však čekat nějakou politiku. Raději hrají o špatných postojích, špatném sexu, apod. Jejich koncerty jsou ale i tak neopakovatelným zážitkem a ne nadarmo už si vydobyli místo na slunci.

Poslední kapelou, která celý večer otevře, jsou CROOKED BEATS, kteří hrají výborný rock´n´roll.

Celá akce začíná ve 20:00 a vstupné je 150,- Kč!!!16.5.2012   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - EDDIE AND THE HOT RODS (UK), GUITAR GANGSTERS (uk)

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.