ENEMY OF THE SUN FESTIVAL 2012 (14. -15.9.2012)

ENEMY OF THE SUN FESTIVAL 2012 Termin: 15.9.2012
Místo: PRAHA, klub Matrix

kapely:

Pátek 14.9.2012

Klub 007 Strahov

Start: 19:30

WOLFBRIGADE (Švédsko)

Otevírací večer celého festivalu bude mít hlavní hvězdu v podobě švédské crust stálice Wolfbrigade, která se v letošním roce připomněla novou řadovkou "Damned", kde se po zvukové stránce vydali do zpátky do časů Wolfpack. Jedinečná možnost vidět tuhle kapelu naživo v tak malém klubu jako je strahovská sedmička. Bude peklo!

CHILDREN OF TECHNOLOGY (Itálie)

Italská motörcharged mašina opět v Praze! Zabijácká kombinace punku s metalem řádně načichlá Motörhead rock´n´rollovou drzostí.

SANITÄR

Českou (potažmo pražskou) scénu bude v pátek na Strahově zastupovat d-beat crust komando Sanitär. Pro všechny milovníky Totalitär a švédského hardcore vůbec.

Info k pátečnímu koncertu:

Kapacita strahovské sedmičky je pouze 180 návštěvníků proto jsou lístky na oba dva večery limitovány. Kdo chce vidět Wolfbrigade v malém klubu s brutálním zvukem, nechť si s pořízením lístku pospíší.

Cena pátek + sobota (180 kusů): 575 Kč

Sobota 15.9.2012

Klub Matrix

Start: TBC

WOLFPACK

Kvůli týhle šou se bude na první ročník Enemy Of The Sun festivalu vzpomínat! Wolfbrigade zahrají jako Wolfpack! Návrat do doby, kdy byla tvorba wolves daleko brutálnější a na kterou dodnes vzpomínají všichni, kdo tuhle kapelu zatratili po přejmenování a decentnímu odklonění od původní tvorby. Svátek pro ty, kteří mají alba "A New Dawn Fades", "Lycanthro Punk" a "Allday Hell" jako oltář, u kterého denně klečí. Wolfpack v Praze!

THE MOB (UK)

Anarchopunk není mrtvej. Anglická legenda, která po boku kapel jako Crass, Rudimentary Peni nebo Conflict dala vzniknout stylu anarchopunk. Po několika singlech (mj. u Crass Records) a jedné velké desce se v r. 1983 rozpadli, aby se téměř po 30 letech dali v původní sestavě znovu dohromady. Přijďte se přesvědčit jestli to byl dobrej nápad.

VITAMIN X (Holandsko)

Tahle kapela už rozsekala nemálo lidí na jejich živých vystoupeních během Fluff festu. Snad nezboří o něco menší prostory Matrixu. Navíc budou mít v rukávu eso v podobě nového alba. Old school hardcore thrash, to jsou Vitamin X.

INSTINCT OF SURVIVAL (Německo)

Z německého přístavního města Hamburk přijede další line-up posila v podobě stenchcore špinavců Instinct Of Survival, kteří podle zákulisních zdrojů momentálně pracují na novém albu. Každopádně nám předvedou jak vypadá současná fůze metalu s crustem čerpající z odkazu let osmdesátých (Amebix, Deviated Instinct, Hellbastard) ...

YUPPICIDE (USA)

Stylové osvěžení v podobě břitkého NYHC přinese americká kapela Yuppicide. Před pár lety jsme je měli možnost vidět naživo na strahovské sedmičce. Letos je tahle kapela znovu v Praze i s psychopatickým frontmanem za mikrákem. Potečou litry krve.

MASS GRAVE (Kanada)

Kanadský crustcore vydávájící u Unrest Records. Hodně zkušená kapela ve stylu Disrupt / Extreme Noise Terror.

ILEGAL (Kanada)

Kanadský hardcore punk se členy After The Bombs nebo Funeral. Energický latino nářez ve stylu Los Crudos.

CYNESS (Německo)

Německá kapela Cyness pro změnu osloví grindcore návštěvníky festivalu. Deset let fungování, dvě alba, split se Skitsystem. Více slov není třeba.

LAST HOPE (Bulgaria)

Bulharská hardcore kapela fungující již od r. 1994. Pro milovníky Sick Of It All nebo starých Agnostic Front.

RUIDOSA INMUNDICIA (Rakousko)

Rychlý hardcore uragán z Vídně, který v posledních letech pravidelně ničil bubínky návštěvníkům koncertů v brněnském Yachtu se po delší době představí v Praze!

KRÜGER

Lokální raw punk / crust s debutním singlem v kapse. D-beat or die.

Cena sobota: 450 Kč

http://www.enemyofthesunfest.com/


11.7.2012   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - ENEMY OF THE SUN FESTIVAL 2012 (14. -15.9.2012)

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.