LORD BISHOP ROCKS (USA), CASTA IRON PINATA (AUS), UNDERGATERS

LORD BISHOP ROCKS (USA), CASTA IRON PINATA (AUS), UNDERGATERS Termin: 8.10.2012
Místo: OSTRAVA, BARRÁK MUSIC CLUB

kapely:

V pondělí 8.10. čeká ostravský Barrák opět pořádný rock´n´rollový večer. Během svého turné se zde totiž zastaví obrovitý LORD BISHOP, se svou kapelou LORD BISHOP ROCKS.

 

LORD BISHOP ROCKS - Král SEX ROCKu z USA burcuje fanoušky na světové hudební scéně již od roku 1999. Jeho hudba je pekelně dobrý útok na vaše smysly - atmosféra jako za Hendrixe, energie Nirvany a humpr Zappy. Jeho live vystoupení jsou vždy nezapomenutelným hudebním zážitkem.

Lord Bishop je "černej obr" (2 metry a 120 kilo) z New Yorku a jeho Sex Rock kapela představuje troufalý a bláznivý mix Rock´n´Rollu, Funky, Soulu, potu, sex appealu a energie. Lord Bishop Rocks je ta nejhlasitější, nejzábavnější a nejšpinavejší hard rocková kapela, která se kdy objevila na naší planetě.V roce 2005 Lord Bishop s kapelou absolvoval turné "American Lies" a navštívil státy jako je Německo, Nizozemí, Rakousko, Rumunsko, Maďarsko, Itálie, Irsko, Velká Británie a hlavně Českou republiku. Během American Lies turné odehrál více než 180 koncertů!

FUCK YOU je prostě termín pro nezávislost, odmítání mainstreamu a zábavu na turné.

Lord Bishop - šílenec, blázen, šamana a věřící černoch je na Rock´n´Rollové cestě už přes deset let a po celou dobu propaguje hudbu vycházející z jeho duše,srdce a rozpoložení.

1500 - to je počet koncertů za posledních třináct let. Jen v USA odehrál 800 koncertů a v Evropě už více než 700. Prodal tisíce CD po celém světě a Rock´n´Roll si sebou nese stejně jako jeho předchůdci. Jeho vyjádření "Zemřu na pódiu, protože je to jediné místo mého života"hovoří za vše.

Popsat SEX ROCK není jednoduché, ale na Bishopa sedí perfektně. Rock, Metal, Punk, Jazz, Soul, Funky. Jednoduše emotivní, rychlá a tvrdá hudba, která lidi rozhýbe a užene k zážitkovéme vrcholu jejich života. Sex Rock tu bude vždy!

Předkapelou v tento večer budou australští rockeři CAST IRON PINATA, kteří Lorda doprovázejí na jeho turné a kapela UNDERGATERS

Vstupné na koncert je 100,- Kč a celá akce začíná ve 20:00.

LORD BISHOP ROCKS (USA)
http://www.lordbishop.org/
http://www.youtube.com/watch?v=GLRqyPb9Mes&feature=youtu.be

CAST IRON PINATA (AUS)
http://www.castironpinata.com/home.html
https://www.facebook.com/castironpinata

UNDERGATERS
http://bandzone.cz/undergaters

Událost na facebooku:

https://www.facebook.com/events/343832719044251/


6.10.2012   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - LORD BISHOP ROCKS (USA), CASTA IRON PINATA (AUS), UNDERGATERS

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.