10 let KOMPLEX VINY

10 let KOMPLEX VINY Termin: 10.11.2012
Místo: Poděbrady, Boss Bar

kapely:

Sobota 10.11. bude v poděbradském Boss baru patřit narozeninové veselici kapely KOMPLEX VINY. Je to sice jen těžko uvěřitelné, ale je tomu opravdu tak – slavíme 10 let existence. Čekejte absolutně normální post-punkový set, žádný převleky, žádný kavry a nás čtyři střízlivé. Byli bychom rádi, kdybyste se přijeli podívat, dali s námi nějaké to matéčko, prostě se tak podružit a zapařit. Jste srdečně zváni! Krom nás vystoupí a těšit se můžete na:

TABULA RASA – skvělej melodickej punkrock z Děčína, žádná póza, super texty, na živo holky rozsekávaj, ať už si pod tím představíš cokoliv!
http://bandzone.cz/parkovanitakevzadu

VETO – kapela, která už to drhne v hrubých crustových vodách pěkných pár zim, se objeví v Polabí po dlouhých pěti letech (možná pamatuješ jejjich set U Hulíčků), čekej totální nájeb ... žádný posraný hraní si na pank!
http://bandzone.cz/veto

ZLODĚJ – recesisticko-sentimentální projekt čtyř buranů z maloměsta. Pokud jste vyrůstali na Venom, prosedíte to na baru ...

Dále se můžete těšit na lokální i zahraniční hudební překvapení, o kterém prozradíme snad jenom to, že o něm nic neprozradíme. Jasný je, že se taky bude popíjet a třebas i žrát ... Vstup bude v porovnání se zážitkem nesouměřitelný.


Těšíme se, zatím pic!

L.N.I.

http://www.bossbarboss.cz


http://periferia.cz/clanky/komplex-viny-10-let-874/5.11.2012   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - 10 let KOMPLEX VINY

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.