Pro-pain

Pro-pain v Ostravě Termin: 5.3.2013
Místo: Ostrava, klub Barrák

kapely:

PRO-PAIN MÍŘÍ DO OSTRAVY!

V úterý 5. Března se bude ostravský Barrák otřásat v základech. Svou show tady totiž rozbalí PRO-PAIN, legenda hardcore, která tak i do České republiky přiveze své poslední, skvěle znějící album. Tato kapela, která je na scéně přes 20 let, má za sebou mnoho koncertů i v České republice, ale ostravská zastávka bude protentokrát jediná. Proto by si ji každý fanoušek PRO-PAIN neměl nechat ujít.

PRO-PAIN, jak už bývá zvykem, nepřijedou sami, ale doprovodí je neméně kvalitní partičky. První z nich je SIX REASON TO KILL z Německa, kde jsou velmi oblíbení, ale publikum si postupně získávají i u nás. Jejich hardcore s výraznými prvky metalu a death core určitě nikoho nenechává jen tak postávat. Další na soupisce jsou Američané Undivided z New Yorku, která turné s Pro-pain odjela i jejich poslední turné. Na scéně jsou od roku 1996 a z jejich hudby čiší přímé ovlivnění old-school hardcore. Kapelou, která soupisku pro tento večer uzavírá jsou maďarští Don Gatto.

Akce začíná ve 20 hodin a vstupenky je možné pořídit za 300,- v klubu a v hudebninách pod klubem, za 300,- Kč + poplatky v síti Ticketpro a prostřednictvím E-ticket. Na místě bude vstupné stát 350,- Kč.


23.2.2013   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pro-pain

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.