21 Stories /Aut/, Remember the heroes, Dirtyclean, Mišý šramot /Sk/

Termin: 17.1.2014
Vstupné: 100,-
Místo: Brno, Sladovna, Kotlářská 51A
Start 20:00

kapely:

FB event: 

https://www.facebook.com/events/694238377255134/


Vítejte v roce 2014, zvířata!! Nebudeme tentokrát moc protahovat úvod, protože je jasný, že tohtoročnů sezónu začneme z ostra!

21 STORIES / Amstetten+Vienna, Austria/
https://www.facebook.com/21stories

Funguji od roku 2008 a jejich energický projev je vyšvihl na pozici přední rakouské bandy. Jejich show je dostala na jednu stage se jmény jako Agnostic front, U.S.Bombs, The Casualties, Donots, Demented are go, Born to lose ...projeli mimo rodné Rakousko taky Německo (včetně festivalu Punk and Disorderly), Rumunsko, Maďarsko, Francii, Ukrajinu no a v Čechách už se ukázali taky mnohokrát. Milujou to tady. Na kontě mají desku" Bullet for the union" pod francouzský labelem "Carnage records". V Brně jsme je zatím měli loni v dubnu v rámci "Unplugged week" , kde rozpálili Starou Pekárnu i v na dřen oholené sestavě. Tentokrát si je dejte v plné palbě, tohle jsou 21 STORIES!

REMEMBER THE HEROES / Teplice, CZ/
https://www.facebook.com/remembertheheroes

Kapela vznikla teprve v roce 2010, ale členy jsou ostřílení veteráni teplické punk a hardcore scény. Její členové kdysi stáli u zrodu například Šanov I, takže je jasný, že už to nejsou žádní mladíci, ale naopak je to vyhraná parta, která má zkušeností víc než kdokoli jinej! Čekání na jejich první album vám zatím můžou pomoct zkrátit nahrávky na bandzone.cz/remembertheheroes. Maj vychytaný český texty a hitový melodický linky. Nedávno vypustili svůj první videoklip, kterej si tu připomeneme!

DIRTYCLEAN / Brno, CZ/
https://www.facebook.com/pages/Dirtyclean/545772655456108?fref=ts

Zástupcem domácích vlajek bude tentokrát čarodějství ze země Magorie! Trochu ghotic, trochu elektro, trochu rock´n´roll, trochu punk. Paruky, Billy Idol, sexuální tajemno, The Damned.
Dirtyclean jsou snad to nejoriginálnější, co v Čechách máme. Před časem vypustili na svůj bandzone nový šlupky a taky videoklip, těšme se na první desku!!

MIŠÝ ŠRAMOT / Senica, SK/
http://bandzone.cz/misysramot

Jednoduchá ´77 kamarádů z nedaleké Senice. Jenom ženský, chlast, zábava. Kapela kde bubnuje geniální Peter Holčík. Ex - člen rozpadlých Street spirit, basák Last day of Jesus...Tohle je večírek!


8.1.2014   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - 21 Stories /Aut/, Remember the heroes, Dirtyclean, Mišý šramot /Sk/

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.