Krátký, Rychlý a hlasitý, díl 18

KRÁTKÝ, RYCHLÝ, HLASITÝ Termin: 23.8.2014
Vstupné: 200,-
Místo: Žďár nad Sázavou, Batyskaf
Start: 19:00

kapely:

 

Krátký, Rychlý a hlasitý, díl 18

 

Sobota 23.8.2014, Žďár nad Sázavou, Batyskaf klub

start 19,00hod, vstup:200,-Kč

WATER TORTURE (USA), GRIDE, LAHAR, LYCANTHROPHY, TUMMO, BRÜNNER TODESMARSCH, EVIDENCE SMRTI, KNIFEDOUTOFEXISTENCE (UK)

 

WATER TORTURE je hardcore/power violence kapela z Buffala, New Yorku (USA) a přijíždí na své první evropské turné. Má na kontě několik samostatných počinů, split nahrávek s kapelami jako Suffering Mind, Sea Of Shit nebo Sixbrewbantha. Kolekce všech nahrávek vyšla v těchto dnech na českém agilním fast labelu Dead Heroes. WATER TORTURE hrají brutální, těžký power violence, který díky dvěma basám připomíná MAN IS THE BASTARD a pomalými pasážemi evokuje nesmrtelné CROSSED OUT.

Představovat LAHARGRIDE je nošením dříví do lesa. Jihočeské duo je exportním zbožím české extrémní scény, GRIDE je kultem navždy hrající vysoce originální fúzi extrémního hardcore, grind core a čehosi, co nejde slovy popsat, snad asi, že to je vysoká škola extrémního hardcore a národní poklad. LAHAR přivezou „nového“zpěváka, kterým není nikdo jiný než Iny z GRIDE, takže uvidíme LAHAR s frontmanem GRIDE za mikrofonem a dávkou rychlého a corem nakoplého thrash metalu, který znáte třeba z desek na Doomentia Records.

LYCANTHROPHY je skoro domácí extrémní hardcore/power violence/grind, snad nové vály z připravovaných desek, které jsou rychlé, extrémní a jako obvykle krátké, rychlé a hlasité.

TUMMO je super kapela, která nikdy nezahraje špatný koncert, já aspoň nikdy žádnej špatnej neviděl. Skvělej mix těžkýho hardcore, stoner a metalu, kterej je stále DIY. Původ? Odevšud.

BRUNNER TODESMARSCH aka čerstvá krev na naší hardcore punk scéně a z metropole hcpunku, tedy z Brna. V sestavě lidi z různých dalších ex-kapel jako Risposta, Evidence Smrti, Festa Desperato, Summo ad. Hrubý a nespoutaný hardcore punk nářez.

EVIDENCE SMRTI je po období nečinnosti zpět v plné síle. Metal punk možná lehce v duchu Amebix a metal kapel s osobitým zpěvem Hniloby.

KNIFEDOUTOFEXISTENCE jsou partnery na tour Water Torture a bude to hlučná lahůdka pro fandy noise&power electronics&experimental noise - pokud máš rád Man Is The Bastard noise období, tak to je ono. Ex-zpěvák power violence kapely Witchcult tomu šéfuje.


28.7.2014   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Krátký, Rychlý a hlasitý, díl 18

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.