Pravěk Experimental Night

Pravěk Experimental Night Termin: 22.3.2015
Místo: Praha, Chapeau Rouge

kapely:

Pravěk Experimental Night


Výtěžek koncertu bude věnován UG sdružení Pravěk a Food Not Bombs!

Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu.


Allochiria (post-sludge/metal)

https://www.facebook.com/Allochiriatheband


Hutný, ale i křehký sludge metal z řeckých Athén se poprvé objeví v Praze v rámci evropského turné! Členové kapely jsou známí svými squatterskými aktivitami na domácí scéně, principy antikomerce a DIY jsou jim víc než vlastní. V lednu 2014 vydali svou první dlouhohrající desku Omonoia, kterou vám také 22. března představí!


Not only slid, but also delicate sludge metal band from Athens (Greece) appears in Prague for the first time within its european tour! Members of the band are known for their squatting activities, DIY ethics and noncommercial attitudes. Allochiria will present new record Omonoia, that was released in January 2014.


Ryvulet (post-rock/hardcore)

http://ryvulet.bandcamp.com/


Berlínský kvintet přináší své rozjímavé kompozice na pomezí post rocku a post metalu, ovšem s hardcorovým pozadím. Nekompromisně se staví proti rasismu, sexismu či homofobii. Podporují DIY aktivity bez nároku na honorář! Doufáme, že je poctíte svým zájmem!


Quintet from Berlin is coming to bring you meditative compositions between post rock and post metal, but with hardcore attitudes. They stand against racism, sexism and homophobia uncompromisingly. Ryvulet supports DIY activities with all its means, so give them a try!


Tosiro (screamo/ post-hardcore)

http://tosiro.bandcamp.com/album/ernorud


Deštěm zalitý umírající samuraj Kikučijo od Kurosawy nebo Baltikem omývaný Armin von Hiede od Vláčila, tito jihočeští post-hardcoristé zhudebňují nejen temné obrazy mezních situací. Serou na trendy a ignorují komerční festivaly, hrají pro publikum se zájmem, které ve vás jistě najdou!


Kurosawa's samurai Kikuchiyo drenched by rain, Vláčil's Armin von Hiede washed by Baltic sea or more characters in final situations are subjects of melancholic music from Tosiro. They don't give a shit about any trends and ignore commercial festivals. They will play for you and hope you will be grateful audience.


King Kepokrak (stoner-rock/hardcore)

http://bandzone.cz/kingkeporkak


Mohutné kytarové riffy obrovitého kytovce s hardcorovým podtextem, to je King Keporkak. S novým řevem za mikrofonem kapela koncertuje, jak se dá, a jsme moc rádi, že i u nás.


Solid guitar riffs are symbols of mighty whale, but hardcore attitudes are the basis of King Keporkak. They have a new vocalist and they will play at many concerts, also at ours:-)


BadBadness (crust-punk)

http://bandzone.cz/badbadness


Nová kapela na scéně, za níž se skrývají nejen bývalí a současní členové Třetího Stupně Tortury. Rychlý a přímočarý angažovaný punk bez zbytečných keců okolo!


New band on hardcore scene in Prague that consists partly of the former and actual members of Třetí Stupeň Tortury. Fast, straightforward, politically engaged punk without useless chatting!


Uncle Grasha's Flying Circus (nun-core)

http://bandzone.cz/ugflyingcircus


Hluková improvizovaná zběsilost v podání surrealistických maskovaných jeptišek, díky nimž poznáte například ty nejniternější útroby válečných lodí z první světové války, obživlé sochy stalinistických diktátorů či japonského ducha Kayako v ženském klášteře.


Demon of noise improvisation performed by the surrealistically masked nuns. In their show you can find the innermost parts of battleship from WWI, reanimated statues of stalinist dictators or japanese ghost Kayako in women monastery!


22.3. 2015
Chapeau Rouge
Jakubská 2, Praha 
Od 18 hod.
Vstup 100 kč


https://www.facebook.com/events/710922935688253/?ref=22

http://www.pravek.eu/
http://bandzone.cz/koncert/360177-praha-chapeau-rouge-pravek-experimental-night



20.1.2015   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pravěk Experimental Night

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.