Poličské Rockoupání XVIII.

Poličské Rockoupání XVIII. Termin: 30.5.2015
Místo: Polička, Koupaliště

kapely:

Poličské Rockoupání XVIII. aneb „Rockoupání to je prostě „pohoda, pohoda a pohoda vole !“.Tak by odpověděl, každý punker z okolí Poličky, kdyby se ho ptali jaká tahle akce je.
Každoroční, dvoudenní fest na konci května ve vypuštěným koupališti a na přilehlý louce, dvě hudební stage, spousta kapel všech žánrů, lidový ceny za pití a jídlo, čajovna, kavárna, stánky s hudbou, stanový mestečko na louce...
Program je multižánrový a mezi kapelama, kterých je celkem 34, se objeví Slobodná Európa, Inseminační stanice, Volant, Kohout plaší smrt, Prague conspiracy, Streetmachine, Našrot, Omakalamuhopotajmu, XIII. století, nebo třeba Už jsme doma, Bratři Ebenové, Terne Čhave, Mike Watt and The Missingmen (USA )Vladimir 518 a další.
Akci každoročně, za deště i za horka, navštíví kolem 2 tisíc lidí - mladý, starý, punkeři, skáčkaři, metalisti, hopeři atd. Rozhodně nečekej hory odpadků, prudiče, předražený ceny, anonymitu davu a podobný neduhy velkejch akcí. Spíš se spolehni, že tam bude klídek a spousta lidí co maj rádi zážitky a popíjení s ostatníma na vlně neopakovatelný pohody.
Protože právě pohoda, tolerance a žádný pruzení jsou znakem tohodle festivalu. 
Tuhle akci v nezávislém duchu pořádá Divadelní spolek Tyl.
Festival se koná 29. a 30. května na poličském koupališti, vstup je v předprodeji na oba dny za 360 kaček a rozhodně stojí za to, alespoň jednou, ho zažít!
www.rockoupani.cz


19.5.2015   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Poličské Rockoupání XVIII.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.