Punk and Hardcore session 4

Punk and Hardcore session 4 Termin: 15.4.2016
Místo: Liberec, klub Azyl

kapely:

Co nevidět budou pučet Bledule a Petrklíče, a krásnou idilickou Ladovskou zimu vystřídá ještě hezčí roční období. Pro všechny punkáče, kteří prošli přírodním výběrem nelítostné severské zimy (a neprochlastali se z toho depresivního počasí k demenci), připravil Bad Little Boy aka BLB za odměnu další hardpunkové nadělení s názvem HARDCORE AND PUNK SESSION no.4!


RAPSOD
Dříve jihlavští (nyní z větší části brněnští) thrashpunx netřeba libereckému publiku představovat. Pokud ano, tak jsi musel prožít poslední půlstoletí v jeskyni anebo v jiný hospodě než je Azyl. Album "Pochodeň" (recenze), které vyšlo před časem u PHR, je skvělou ukázkou toho, jak může vypadat do detailu vycizelované album mladé kapely, která ví co, jak a proč hraje. Jedním slovem - skvost! Živá produkce kapely? Jedním slovem - smršť! Tohle nechceš minout ... 
https://rapsodpunx.bandcamp.com


APOLITA
Z nějakého zcela nepochopitelného důvodu v našich zamořených luzích a prořídlých hájích ne příliš známá moravská kapela. Málo kdy se stane, že sebranka mladých punkáčů vydá jako své první album LP a to v tak mimořádné kvalitě jako je právě "Kolik nenávisti dokážeme tolerovat?" (recenze). Skvělé texty, kulometné frázování, melodie, rychlost – prostě JO! (Rozhovor s totou grupou najdeš v posledním Kazimíru...)
https://apolita.bandcamp.com


SCALP
Co o nás furt psát, že..? Asi nic.
https://scalpband.bandcamp.com/album/z-kon-d-ungle-cd-singl


PROJAMOS
Hellák Iggy se před nedávnem vytasil se svým dvoučlenným drum and bass projektem. Určitě jste stejně jako já zvědaví, jaké že nové hudební těleso se v punkumilném hořovickém regionu opět vylíhlo ...


PROTI VŠEM
Muzikální talent Fossil z Aorty už nějaký ten pátek obráží se svou španělkou punkové bary a otevírá (anebo uzavírá) koncerty svým akustickým mixem textového ema s podporou folkpunkových kytarových riffů. Je to od srdce, je to do srdce, je to dojemné, je to působivé, je to uvěřitelné a je to kurva estatické a křišťíálově čistě špinavé!
http://bandzone.cz/protivsem666

Mejdan bude opět za jednoho zelenýho Karla a to do rána a s možností nasytit hladný břuch nějakým tím vegan mlsáním. Těšíme se!!! / Těšíte se???

https://www.facebook.com/events/224233321268343/

 


6.4.2016   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Punk and Hardcore session 4

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.