Discoballs slaví 10 let na scéně: Special support Drunken Boomerang a Larika

Discoballs slaví 10 let na scéně: Special support Drunken Boomerang a Larika Termin: 10.6.2016
Místo: Praha, Rock Café

kapely:

Přátelé je tomu tak, jsme staří...celých 10 let!
Tento úctihodný věk oslavíme v Pražském Rock Café Prague (Official), kde s námi budou slavit jen pro tuto příležitost po 6ti (vlastně 8)letech reinkarnovaní Drunken Boomerang a pražská rocksteady banda Larika.

Předprodej buď přímo v Rock Café či přes síť GoOut.cz Zde:
http://bit.ly/discoballs10letlistky

Za krásných 125,-

Pražská ska/soul/punková kapela Discoballs má za sebou 10 let existence a to je více než pádný důvod k pořádné oslavě. Na narozeninovém koncertě, který proběhne 10. června v pražském Rock Café se můžete těšit na hosty z řad bývalých členů kapely, ale také speciální support v podobě skapunkových Drunken Boomerang, kteří se dali dohromady po více než 6 letech nečinnosti pouze pro tuto příležitost. Celý večírek pak rozjede pražská ska/rocksteady parta Larika.
DiscoBalls jsou osmičlenná hudební skupina založená v roce 2006 v Praze. Patří mezi přední české skupiny, které našly zalíbení v druhé době. Velmi oblíbení jsou i v zahraničí. Mocná dechová sekce nebojící se hravých téměř večerníčkových melodií, sličná zpěvačka, neotřelé razantní bicí, které se neomezují na klasický ska rytmus, kytara, která dokáže i řádně přitvrdit a koule tomu nasazuje pulzující disco basa. Během svého desetiletého působení odehráli přes 500 koncertů v Česku a zahraničí. Často se vracejí do Německa, Polska, Slovinska či Rakouska. Na podzim 2010 absolvovali velmi úspěšné čtrnáctidenní turné po Balkánském poloostrově a v roce 2014 podnikli cestu do Moskvy. Od roku 2013 často vystupují v Německu pod bookingem 4ward Booking Agency. Zahráli si s hvězdami svého žánru, jako jsou Ska-P, Talco, Reel Big Fish, The Valkyrians, Skarface, Random Hand, Neville Staple (The Specials), The Toasters nebo Big D and the Kids Table.
První CD Disco VeryChannel bylo nominováno na cenu Anděl za nejlepší album roku 2008 v žánru ska&reggae. Druhé album Rise and Shine, bylo velmi dobře přijato jak fanoušky, tak kritikou doma i v zahraničí. Po třech letech a stovkách koncertů vydali v březnu roku 2014 třetí dlouhohrající album Dance like nobody's watching, které se dočkává i formy vinylu. Známý německý blogger a kritik Der Dude Goes Ska ho označil jako nejlepší evropské ska album roku 2014. V současnosti čile koncertují, pracují na materiálu pro novou desku a videoklipy.

Začátek:20:00


24.5.2016   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Discoballs slaví 10 let na scéně: Special support Drunken Boomerang a Larika

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.