LUCIFER STAR MACHINE (de), TIME SHIFTERS (cz)

LUCIFER STAR MACHINE (de), TIME SHIFTERS (cz) Termin: 1.10.2016
Místo: Praha, klub 007 Strahov

Luciferova hvězdná mašinerie se hrne zpátky do Prahy. Začíná být na Sedmičce jako doma. Aby taky ne. Sedí tam jak hrnec na prdel a armáda fanoušků kvapem přibývá

kapely:

LUCIFER STAR MACHINE (de)

www.facebook.com/luciferstarmachine

www.luciferstarmachine.com

 

TIME SHIFTERS (cz)

www.facebook.com/T.Shifters

 

Luciferova hvězdná mašinerie se hrne zpátky do Prahy. Začíná být na Sedmičce jako doma. Aby taky ne. Sedí tam jak hrnec na prdel a armáda fanoušků kvapem přibývá. Tvrdá hard corová straight-to-face pěst a k tomu ty správně gaunersky řezaný rock´n´rollový melodie. Pumelenice raných Misfits, Poison Idea, Motorhead a třeba Zeke. Všechno, co mají mazlíčkové rádi. Dříve londýnská parta, v současnosti už zakotvená v Hamburku, přijede rozdrtit několik hudebních stylů na vostrý střepy v pekelným hmoždíři a rozvířit nám tu trochu tý hříšný zábavy. Jako vždy s úderným heslem na rtech - LETS GET LUCIFIED!!!!!!!!!!

 

Ale pozor pozor. Lucifery ty už známe, ale kdopak jsou TIME SHIFTERS?  Nejde o jen tak nějakého hosta. Je nám ctí uvést v exkluzivní premiéře zbrusu novou kapelu pražský punk rockový scény! Nová, rozhodně ne začátečnická. Bývalí, ale i současní členové: Garáž, Bobcats, Gangnails, Ant Mafia, Barockers, Dirty blondes, Two finger slide, Players Go Places (Fr).. to zní slibně, ne?! Melodickej říznej punk rock, s decentní dávkou dirty garage soundu, plněnej pikantní rock´n´rollovou nádivkou, s uhrančivým ženským vokálem a drivem nadupanýho mustanga, co vyráží obsazenej partou desperádů na zběsilej sobotní mejdan kamsi do neznáma. Přijďte včas dámy a pánové, tohle je premiéra, kterou si nechcete nechat ujít.

 

Open 19.00 / Ticket 200,-

 

https://www.facebook.com/events/693596434111637/

 

www.ladrogang.cz


25.8.2016   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - LUCIFER STAR MACHINE (de), TIME SHIFTERS (cz)

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.