Kunta Kinte (Praha) + Kultra! (Rožnov) + Kuzimu Mabaya (ČB) + 6Mas (Štatl) + Death Wish Kids (Čáslav)

Kunta Kinte (Praha) + Kultra! (Rožnov) + Kuzimu Mabaya (ČB) + 6Mas (Štatl) + Death Wish Kids (Čáslav) Termin: 22.10.2016
Místo: Brno, Vegalité

kapely:

Akce vznikající už od května s různými obměnami sestavy, která se vykrystalizovala v tu nejvyšší multikulti ultra rare summerlove formu ze všech koutů českých zemí až teď a ustálila se následovně:

Kunta Kinte (Praha) - HC-Speed-Nois-Punk divočina Dost specifická divoká banda z Prahy, která kupodivu ve Statlu ještě nehrála...doufám, že ve Vegálu budou opět otištěny podrážky na stropě!!!
http://bandzone.cz/kuntakinte

Kultra! (Rožnov) - Elektro DnB Punk neboli Punk'n'bass :-) Opět velmi specifická jednoznačně ne-tuctová záležitost a takové máme rádi :-) Nejen v muzice by se vytyčené hranice měly neustále bořit! V Brně dlouho neslyšeno a s tím se muselo něco dělat!
http://www.kultra.cz/

Kuzimu Mabaya (ČB) - Metal-punkoví kamarádíčkové z Budějic, kteří umějí dát do koncertu energii, jaká vás nenechá chladnými, to garantuji.
http://bandzone.cz/kuzimumabaya

6Mas (Statl) - Nadupaný Crust-Grind v podání skvělých lidí, které všichni milujeme:-) Netřeba představovat, jen se těšit)
http://bandzone.cz/6mas

Death Wish Kids (Čáslav) - (HC punk) Dle mého názoru těžko zařadit, protože pánové lítají tam a zpět mezi poměrně výrazně melodickými vály se srozumitelnými texty a výrazně ostřejším raw crust punkem. Z tohoto důvodu je možné, že kapelu budete chvílemi milovat a chvílemi nenávidět (které chvíle to budou, nechávám samozřejmě na vás) já osobně jsem si oblíbila vál "Prachatí bastardi" ...
http://bandzone.cz/deathwishkids?at=postList


18.10.2016   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Kunta Kinte (Praha) + Kultra! (Rožnov) + Kuzimu Mabaya (ČB) + 6Mas (Štatl) + Death Wish Kids (Čáslav)

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.