Kokr Fest 2007

Termin: 9.6.2007
Vstupné: 199,-
Místo: Praha, Modrá Vopice

kapely:

V sobotu 9.června se v Praze uskuteční třetí ročník punk-rockového open air Kokr festu. V letošním roce pro Vás SLP agency připravila pestrou sestavu domácích kapel, které doplní tři party ze zahraničí. Diváci se mohou těšit na vystoupení pražských Orangecap, My First Date, Hustler State, z Moravy dorazí RAF, NSOS, Punkhart a samozřejmě se představí i zaběhnuté bandy 5th April, Suffer, Peshata, Anyway.

Z finského Lahti přijedou zahrát svůj energií nabitý set punkrockeři Flippin Beans (myspace), kteří mají na svém kontě novinkovou desku „Everything is fine…act brave and die“. Za zmínku stojí také jejich split s Plus Mínus či americkými Fabolous Disasters.

Jako headliner festivalu se představí němečtí pop-punkeři Green Frog Feet (myspace) z Regensburgu, kteří se pyšní novou deskou „11 ways…to kill your idols“. Green Frog Feet nejsou v České republice žádnými nováčky; pravidelně vystupují na festivalu v Přeštěnicích a letos zahrají na Rock For People. Mezi jejich úspěchy lze jistě zařadit koncerty se Simple Plan, MxPx, Die Happy či úspěchy na MTV a rádiích se singlem Riot Girl.

Druhým tahákem festivalu budou rakouští hc-punk-rockoví Red Lights Flash (myspace), kteří si na Kokr fest odskočí ze studia, kde připravují následovníka desky „Free“, která vyšla na Anti-Flag records. Red Lights Flash patří mezi nejrespektovanější evropské kapely svého žánru. Jejich koncerty (mj. tour s Anti Flag, Rise Against, Agnostic Front, Strike Anywhere, AFI, Alexisonfire,..) jsou vyhlášené díky své obrovské energii a neuvěřitelnému nasazení kapely.

Celý Kokr fest vypukne 9. června v pravé poledne a končit se bude kolem jedenácté hodiny večer. Pro návštěvníky bude připraveno dostatečné množství alkoholických i nealkoholických nápojů a servírovat se bude vegetariánské (Food Not Bombs) i nevegetariánské občerstvení (specialitky na grilu).

Areál klubu Modrá Vopice, kde se festival koná, pojme pohodlně přes 800 návštěvníků a v případě dešťových přeháněk bude přichystáno zakryté sezení s kapacitou 250-300 osob. Pokud si budete chtít odpočinout od hudby, máte možnost si zahrát stolní fotbálek, šipky, nebo koupit nějaký suvenýr z rozsáhlého distra. Po skončení živé produkce bude následovat after party s „hity Vašeho srdce“.

Do konce května je možné si objednat vstupenky za sníženou cenu 199 Kč na emailu kokrfest@centrum.cz na místě bude vstup činit 249 Kč.


29.5.2007   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3,8
nic moc 3,8
 

Diskuse ke článku - Kokr Fest 2007

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Anonym
Anonym - 7.6.2007 16:41

smajlik - 13

 
Anonym
Anonym - 6.6.2007 15:25

smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 18