Punkové velikonoce v HK s DEADLINE

Punkové velikonoce v HK s DEADLINE Termin: 11.4.2009
Vstupné: 200,-
Místo: Hradec Králové, RC trojovna SEVERKA

Klub bude otevřen: od 17.30

Koncert: začíná již úderem 18.00 hodiny

kapely:

Tak se nezadržitelně blíží velikonoce a s nima i pořádný výprask! Nadílka v podání této akce jistě nenechá jednoho na místě.

Jakožto zahřívající kapelka,která začne svoje vystoupení již v 18.00 hod. se představí jako jediný zástupce domacích a to ryze dívčí punk rock K.O.Ž.,tři děvčata která pomalu ale jistě získává sympatie publika již po pár vystoupení. Tak kdo ještě neměl čest nikdy vidět dámskou jízdu na podiu má možnost. Jejich punk rock je zcela originální a doplněný výbornými covery,u kterých si můžete i zahulákat. Dívky,dívky,dívky,rules ok.

PHANTOMS ON FIRE Kapela se dala dohromady na podzim roku 2001, původně spíše jako boční projekt členů z jiných kapel (Eastern Star, Kevorkian, The Chancers). Od této doby se obsazení ještě několikrát vyměnilo. Možná i to je důvodem menší produktivity, co se týče vydávání desek. Jejich hudbě to ale za žádnou cenu kvalitě neubírá. Mix punkrocku a rock’n’rollu s metalovou jiskrou vás zvedne ze židle. Sympatie s Flaming Cocks je patrná na jejich společném split CD z roku 2007, mírný nádech hororu á la Misfits jen potvrzuje jejich support téhle legendy před 4 lety a sympatie k Motörhead se taky nazepřou. Show mají nabitou energií, kytarami ostrými jak šavle otce vaší přítelkyně a náladou, která vás bude bavit stejně jako je. Takže pokud máte rádi ten pocit vařící se krvi v žilách, která vám protéká od hlavy až k patě, o tohle nesmíte přijít.

No a v rozjetém parostroji budeme pokračovat,představí se totiž trio s názvem ORGASMATRON motorhead revival. Je to to pravé ořechové pro milovníky motorhead ,čili toho nejlepšího hard rocku kterej kdy hrál a kterej se nikdy neřídil žádnými pravidly,oni totiž určovali pravidla samy!!! Muzika na který každý z nás vyrůstal Jsou to motorhead vzatí přes kopírku. Není to sice originál ale jejich vály si jistě každý rád poslechne a to v tomhle případě rozhodně,jelikož to páni maj zahraný na jedničku.

Hlavní předkapelou jsou gauneři,tady není snad třeba co představovat. Punk rock z Plzně. Jedna z nejlepších kapel u nás.po uši tetovaní, do morku kosti zarití punkrockem od svého mládí, v krvi jim koluje alkohol a rock n roll.Jejich poslání se stal život na podiu a obměkčování srdcí pod podiem. Bývalí O.P.M. (okres plzeň město) nezaháleli a vytvořili kapelu,ze které srší energie. Parádní pecky s dobrejma melodiema zná každý. Hodně inspirovaná právě velikánama jako jsou motorhead,ale i english dogs či misfits a infa riot. Přesně tohle srší z jejich muziky. Dál nemám co dodat

A při jediném klubovém vystoupení v čechách k tomuto turné se ukáže kapela na kterou se již všichni těší, DEADLINE. Street punk z anglie.(V létě se ještě ukáží na Mighty Sound festivalu) . Kapela vznikla v roce 2000 na zákadních kamenech kapely gundog a k tomu nádherný hlas pohledné zpěvačky LIZ bylo skrytou bombou. Již v roce 2001 stihli vydat první demo a hned na to první split album. Po pár koncertech a předskakování kapelám rancid, damned, adicts či distillers a jejich první turné po německu se ihned vyšvihli do popředí sledovanosti a zájmu. Dne 24. 4. 2003 proběhlo vystoupení v Praze, ve strahovském klubu 007. od té doby vydali pokud se nemýlím dalších 9 věcí. Jejich koncerty v čr jsou častější než jejich návštěva vlastního domova. Každým koncertem plní sály, jejich šou lahodí oku, jejich muzika našeptává do ucha, podívaná na ně vás nenechá stát na místě chladnými. A teď máme i my tu čest je představit na jediném koncertě v čr, kde představují své nové dvd LIVE and LOUD in germany.


18.3.2009   Rubrika: Koncerty & festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,1
PUNK 1,1
 

Diskuse ke článku - Punkové velikonoce v HK s DEADLINE

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.