Recenze: Nežfaleš - Každej klub i bar

Recenze: Nežfaleš - Každej klub i barPražští punkáči Nežfaleš se vezou na vlně energického a také hitového punkrocku, který propagují a svých koncertech už deset let. K tomuto kulatému výročí si kapela nadělila novou platnu. Jaká je?

Po čertech vydařená. Obal na mě sice nepůsobí jako něco, co bych nutně chtěl vlastnit, ale o to víc vše nahrazuje hudba. Každej klub i bar je opět lepší, než předchozí Pár lacinejch triků. Zlepšil se zvuk a všechny písně mají dobrý náboj a rozhodně na ně v klubu nezůstanete stát.

Písně se vůbec valí jedna za druhou v rychlém tempu a kapela zbytečně moc nesóluje, takže si 11 pecek dáte minimálně dvakrát a pořád nebudete mít dost.

Sešla se tu banda opravdu povedených songů, ale některé bych přece jen vytáhl. Rozhodně bych nevynechal megahit “Ona má styl,” protože má styl a zažere se vám pod kůži. Dále nostalgicky laděný odvaz s názvem Sliby (hodně průrazné gangvokály), úvodní Druhej dech, který vám naplno otevře brány do desky a také regulérní část desky zakončující píseň Afterpárty, při které si určitě vzpomenete na víkendy, strávené v klubech a na festivalech.

Shodou náhod si můžete přesně tyto pecky vyslechnout na bandzounu kapely (http://bandzone.cz/nezfales) a potom popřemýšlet, jestli náhodou nemáte přebytečných 149,- které byste mohli proměnit za tuto desku.

Šrája


17.9.2012   Rubrika: Recenze na CD   |   Komentářů: 5   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
 

Diskuse ke článku - Recenze: Nežfaleš - Každej klub i bar

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
wattie77
wattie77 - 16.8.2013 18:43

Zábavková kapela.

 
P.B.V.
P.B.V. - 18.9.2012 8:52

Hm, píseň "Ona má styl" není nejhorší, ale že by hned a rovnou "megahit"? Sloky ujdou, refrén slabý a nevýrazný. Pod kůži se mi tenhle song nezažral. Asi ji mám poněkud hroší po těch kvantech muziky, co jsem za život vyslechl.

 
barbie
barbie - 17.9.2012 23:45

ovšem
" Má v sobě něco ze štětky
a punk obskurní baletky"

:DD to mě pobavilo.

 
barbie
barbie - 17.9.2012 23:41

třeba todle mi příde jak šité horkou jehlou.
To fenka hárá atd... no konec:DD přesně todle vyjadřování mi nějak není po chuti, označení bucha, fena apod... mezi chlapama třeba ok, ale dát to na cd..

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 17.9.2012 23:27

Mno, tak po víkendu sepíšu druhou stranu mince...Páč Degi by mi cd měl v týdnu dát a tak to sesmolim, protože z těch tušim 7 songů co jsem slyšel, tohle rozhodně neni nejlepší album od kapely, naopak hodně padlo bohužel. zrovna Ona má styl bych jako megahit opravdu neoznačil, song se skvěle rozjede, ale nesmyslná druhá sloka ho totálně zazdí atd. Nu, hodim druhej úhel pohledusmajlik - 5