CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pochod nácků Plzní, přijeď se jim zasmát i TY!

Pochod nácků Plzní, přijeď se jim zasmát i TY!

Neonacisté pochodují všemi možnými městy. Nyní si usmysleli, že budou svojí přítomností a bezhlavejma kecama obléhat Plzeň, rodné město piva! Přijeď v sobotu 19.1.2008 ve 13:30 na Sady Pětatřicátníků v Plzni a ukažme všichni, že se nebojíme vysmát se jejich směšnejm kecům. Ať seš pankáč, hardcorák, metalista, hip hoper nebo obyčejnej člověk, všech se nás to dotýká!

Večer se můžete přesunout na narozeninový koncert (Špína a Žalud slaví) v plzeňském klubu Stodola (www.100dolla.cz) kde zahrají kapely: SAS, Pilsen Dogs, Košutka Hills, Neparkovat Vjezd a Radikální Wýraz. Více ZDE

 

 

 

 

KDY

sobota 19.1.2008

KDE

Plzeň, sraz v Sadech Pětatřicátníků

OD KOLIKA

srazíme se ve 13:30h

 

 

 

Přijeď i ty vyfakovat nácky a ukázat, že je tu nechceme

 

 


9.1.2008   Rubrika: Články   |   Komentářů: 178   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,1
jde to 2,1
 

Diskuse ke článku - Pochod nácků Plzní, přijeď se jim zasmát i TY!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-178
leeter
leeter - 18.1.2008 15:32

SID12 - 18.1.2008 8:54...

Jo... říkají mi to, že Tyl žil v jiný době...

 
mikesh
mikesh - 18.1.2008 14:47

to je nejlepsi asi probrat u piva, psani je zdlouhavy :)

 
Mies Van der Rohe
Mies Van der Rohe - 18.1.2008 14:28

Architektura je součást umění a to je předmětem mýho studia.
Teď nemám čas. Seš jeden z mála co je schopen diskuse.
Odepíšu ti na mail.

 
mikesh
mikesh - 18.1.2008 14:01

Mies Van der Rohe: holandsko je kapitola taky sama o sobe, puvodni holandani maji nizkou nesnasenlivost, ale co treba vrazda rezisera, ktery si dovolil kriitizovat araby??? co horici auta co zapalujou pristehovalci ve fancii?? podle me multi-kulti pekne prerusta evrope prez hlavu, a nelibi se mi jak si nechaji evropani na tu hlavu srat!

vlastenectvi je podle me svazanost s mistem, kde ses narodil a zijes a mas svy koreny a kazdej z nas je tim vic ovlivnenej, nez si myslis - to mas jako s rodinou, treba te serou, ale porad je to tvoje rodina.. a hlavne kdyz k mistu kde zijes neco citis, tak ti to nedovoli to misto zplundrovat, jako treba zahranicni firmy s politikou vytezit zdroje a vypadnout

Národ udavačů, přeběhlíků rasistů... ses posral ne? rict tohle je stejny jako rict "cikani kradou".. u nas neni vic udavacu nez jinde na svete, jenom Cesi sou takovej narod, ze na sebe akorat plivou spinu a na to co dokazali hrdy nejsou.. cesi za uzemni zisky nebojovali, kdyz se mrknes do historie, tak se v jednom kuse branili

nikomu nechci hodnoty tohohle statu nutit, ale pokud tady nekdo cizi zije, tak je musi respektovat a ne se jim do oci vysmivat a zneuzivat to

jiricna, van den rohe.. ty delas do architektury ? treba jiricna odesla z ceska kvuli komunistum, ti taky chteli nutit lidi, aby odhodili vsechny tradice, vcetne kultury, jak o ni mluvis, a zacali z cisty vody zit jinak, jak to dopadlo doufam vis...tak asi tak :)

 
jihad
jihad - 18.1.2008 13:06

GOOD NIGHT WHITE PRIDE!

 
jihad
jihad - 18.1.2008 13:06

GOOD NIGHT WHITE PRIDE!

 
jihad
jihad - 18.1.2008 13:05

FAKT SE DIVIM ADMINOVY, ZE TADY TOLERUJE TAKOVYDLE FASISTYCKY KECY. SID12: LORD:BLABLA : NEKDY SE POTKAME A PROMLUVIME SI O TOM KDO JE SRACKA A POD. LIDI KTERI VYVOLAVAJI TAKHLE INCIDENTY,JSOU POVETSINOU ULNE NA HOVNO! TAKZE GOOD NIGHT WHITE PRIDE!

 
Mies Van der Rohe
Mies Van der Rohe - 18.1.2008 12:52

od

 
Mies Van der Rohe
Mies Van der Rohe - 18.1.2008 12:49

Nejsem komouš. Nepotřebuju škatuli na svý politický názory. Stejného věku nejsem ale nepřisuzoval bych tomu nějakou váhu.
Jo nějaký kulturní dělení tu je od pradávna, to máš pravdu. Nevidim ale problém v jejich mísení a prolínání. Vem si takový holandsko renezanční doby. Tam to byl čirý mixér kultur, náboženství a národů. A co je z toho dnes. Země, která má vlastní historii, kulturu, avšak spektrum etnik žijících v této zemi v společné harmonii je obrovské.. Byl jsem tam, tak můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Kdysi jsem si četl rozhovor s Bettercore, kde opěvovaly právě tyto vlastnosti jejich země. (tzn. Nízká národnostní nesnášenlivost). To co si říkal jsou jen prázdná slova... za co bojovaly?? HAHA. Za co? Za nová území, pro své vladaře.... není na co být hdrý. Na války? Nene. Na vlastenectví? V devatenáctém století se vlastenectví strhlo do naprostého šílenství. Umění to doslova sežralo! Spousta nadějných umělců opouštělo akademie, páč se nepodporovalo novátorství a nové přístupy, ale muselo se svorně pochodovat v šiku vlasteneckých doktrín v umění.
Nezavrhuju celé vlastenectví v jeho prapočácich a je pravda, že významné osobnosti vzkřísily českou řeč z mrtvých. Ale to kam to pak došlo byla křeč a vzteklé kopání kolem sebe plné prázdných pojmů a volání po patetických větách. něco jak ovaše přízpěvky na téma vlastenectví v této diskuzi :).
Češství.... hahaha. Národ udavačů, přeběhlíků rasistů... jsem na vás hrdý češi!
No a ta klutura? Kultura televize a dědků co nadávaj v hospodě u piva na systém, beztoho aby pohly brvou.. Prosimtě popiš mi česku kulturu? určitě jsi velký kulturní fanda... já sy myslím, že znáš třeba Teodora Pištěka, Evu Jiřičnou, Karfíka, Načaradskýho... Nebo ty myslíš tu kulturu televizních estrád a časopisu Vlasta? K čemu chceš aby se etnikum, mající svou HODNOTNOU kulturu, budeme li se bavit o muzice, tancích a jiných aspektech jejich kultury, přizpůsobila? K tomuhle. Kamaráde, to nikomu nenuť.
My nemáme kulturu. A nesebraly nám ji žádný cikání ani jiný národnosti. Dali sme ji všanc s úsměvem vpádu globalizace a naše kultura rodiných výletů do přírody se během 15cti let vyměnila za rodiný výkend v hipermarketu..
nene. Nepřítel je jinde. Nepřítel je v nás. To co budeš svý děti učit a k čemu je povedeš, to bude to co tu pak bude za nár

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 18.1.2008 12:12

mikesh, dobře řečeno!!!
MVDR:hochu tobě nebude ale o moc víc jak Sidovy...tyhle komoušký řeči o rovnosti a kapitalismu atd.mi taky docela smrděj....přeber si to co hlásáš.

 
mikesh
mikesh - 18.1.2008 11:32

Mies Van der Rohe: kliid nebo ti praskne zilka :)) taky si na druhou stranu uvedom, ze tady po staleti vznikala nejaka kultura, ktera byla CESKA a za kterou nas malej narod dlouho bojoval, podle me to co budovali NASI predci, bysme meli ctit a chranit !..
nevadi mi cizinci, co tu pracujou, ale nechci videt za par let svet jako jeden globalizovanej mekdonald, nechci videt cechy, kde se bude mluvit nemecky nebo anglicky a bude nam vladnout europrezident
... vsichni nadavaji na to, jak misionari prijdou do afriky a vnucujou puvodnim kmenum svoji kulturu a nabozenstvi, cimz uplne zlikvidujou jejich tradicni zpusob zivota, to se aktivisti muzou posrat.. ale u svoji zeme je jim to u prdele - v tom je podle me taky dost problem s cikany, kteri ziji v tyhle zemi,ale zijou si podle svejch tradic a rada z nich neprijmula nas zpusob zivota, tak vznikaj problemy

 
Medvěd
Medvěd - 18.1.2008 10:12

Mies Van der Rohe: Jseš jak STB :-))Vyhledat a zničit :-)

 
Mies Van der Rohe
Mies Van der Rohe - 18.1.2008 10:11

Jo a ještě jena věc. Máš fašistický názory. Máš xenofobní a rasistický názory. Seš stejnej jako oni. Nevadí mi myšlenka aktivního antifašismu. Seš hustě prohnilá osdoba s předsudkama vůči ostatním etniků, která ač nepoznala tíhu práce v tomhle kapitalistickym světě, má plnou hubu keců o flákačích. Pro mě si nácek, a kdybych tě potkal budu s tebou jako s náckem jednat!

Jo a ještě pro klutrní odlehčení:
e jen jedno dělení
Na dobrý a špatný
Škatulky či národnosti
Nejsou směrodatný

Vyzáž je věc osobní,
Sic o člověku napoví
Když se řídíš předsudky
Máš nemocný svědomí

Ref 1:
Sebou jsi tak jistej
Ale jinde plno závad
Ten kdo není uvnitř čistej
nechce rovnost (lidí) chápat
Ustavuje normy
hledá nižší třídy
rozděluje společnost
na sebe a chyby

(Temná) duše egoisty
Z povýšení tesaná
Každý z nás ji v sobě vlastní
A míru její udává

Sebejistí, zasvěcení
Maj patenty na rozumy
Než však začneš druhé soudit
Naprav prvně v sobě chyby!


Koukněte se nejdřív do svejch zasiněnejch vnitřků vy pokritci, než začnete hledat oběti, které si vyberete jako cíle svý nenávisti. S vašima názorama a usmolenym svědomím bych nesoudil ani 12cti násobného vraha.
Vy všichni tvoříte tu společnost nenávistných předsudkářských xichtů, proti které punk bojuje.

 
Mies Van der Rohe
Mies Van der Rohe - 18.1.2008 9:58

....xenofobie...
překlep

 
Mies Van der Rohe
Mies Van der Rohe - 18.1.2008 9:56

Ty vole!! Tohle je už dost. Ty zasranej šesnáctiletej zmrde!!! Bydlet v mym městě, tak si tě vytipuju a už se v životě na žádnym koncertě neukážeš. Kundo jedna, jak si sakra dovoluješ zasírat svyou odpornou bytostí tuhle subkulturu. Mrdám ti teď na nějaký ospravedlňování, že nikdo nemá právo rozhodovat o tom kdo je punk a kdo ne. Říkám ti, kliď se z naší kultury. Pro nacipunkáče tvýho střihu tu není místo.!!! Říká ti něco kampaň Good Night White Pride??? To je přesně kampaň zaměřená na lidi tvýho tipu. Nedovolíme si místo, které sme si vybudovali zasírat sračkama jako seš ty!!!! Tady to je společnost, která se má lišit od té minoritní negací jejích záporných vlastností. tzn. Kultura, která zavrhuje myšlenky homofobie, rasismu, intolerance, ksenofobie , militarismu a zbytečného násilí. Můžu s klidným svědomím prohlásit, že pokuď by se mělo použít násilý k vykolání tvý osoby z koncertu, rozhodně nebude zbytečné.
Seženu si o tobě informace!!!

 
Medvěd
Medvěd - 18.1.2008 9:28

Evžen: To jsou pankáči!!!!!!!!!!!!!smajlik - 1

 
Evžen
Evžen - 18.1.2008 9:21

SID12: To je nějaká regionální zábavková kapela, né?? Domažlicko nebo odněkud tam...

 
Medvěd
Medvěd - 18.1.2008 8:55

Nevim proč se tady urážíte jako kreténi,když se o tom dá bavit normálně!

 
SID12
SID12 - 18.1.2008 8:54

kde domo můj kde domov můj
voda hučí po lučinách
bory šumííííípo skalinách
v sadě skví se jara květ
zemský rááááj to na pohled
a to je ta krásná zeměěě
ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮŮŮŮŮJ
ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ


říkaj vám vůbe cněkomu něco tyhle slova?

 
SID12
SID12 - 18.1.2008 8:42

ne já nejsem punkáč a hlavně se za něj nepovažuju protože punk je mrtvej a kdyžmáš tak hustý keci tak proč se tim podle tebe tak nepodstatnym slovíčkem furt oháníš???já teda se mezi lidi neřadim protože je zrádcovská pakáž která se k tobě kdykoliv má možnost otočí zády FUJ!!!Explpited dávno neposlouchám pistole jo protože maj svojí historii která je víc než hodně moc zajímavá a udělali dohormady stokrát víc rebelie za svuj život než takřka všechy tyhle kapely za svuj život víš???má perfektní texty a ještě perfektnější musiku skus si nekdy přečít českej text nebo si to přelož ale pochybuju že vypatlanej mozek jako ty to pochopí...jak píšeš že kdyby se dali náglové na vymlácený paneláky tak je budeš tiše podporovat...vidíš zase si ubohá sračka TIŠE TIŠE TIŠE hahaha sračko...a vsadte se že 90% cikánů a těch 10zbejvajících % jsou bud cikáni kterým už je 100 a nepřemejšlí vůbec a nebo děti který ani ještě nemluví...tak těch 90% cigošů jsou větši rasisti než mi...židi mi taky nevadí sice osobněš žádný neznám ale mezi židy patří třeba pan Kraus kterýho mám rád...ty mi nevadí a jeslti tady chceš asijský právníky a černý podnikatele???tak na to ti můžui říct jenom že si naprostej čurák kterej necejtím k ČECHÁM vůbec nic a si ubohá existence která by se nechala okamžitě zaprodat jak ubohéééééé uvědom si že v těch čechách bydlíš taky a pak tu budou žít třeba tvoje děti a ty asijský právníci budou mít děty a ty další děty a ty tady budou krást a nebude tu jedinej českej obchod všechno bude šmelina no FUUUUUUUJJJJJJ

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-178