CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Nalezeno na webu: PŘEŽIL SEM VIETNAM

Nalezeno na webu:  PŘEŽIL SEM VIETNAMChtěl bych se omluvit všem svým čtenářům, fanouškům a prostě všem obdivovatelům, který sem nechal těch 5 dní bez jakéhokoliv postu. Byl sem na Podparou, to je festival socek, největších špín a exotů z celé České republiky.

Takže:

1/Jsem vlastně socialně zdatný člověk
Myslím, že podparou je naprosto skvělá věc na zvedání sebevědomí. Protože když už si myslíte, že nemůže být hůř, tenhle fesťák Vás vyvede z omylu. A tak konečně vím, že nejsem zas taková nula, bylo jich tam CCA o 3500 víc. Prostě sraz asocialů, dementů a blbců, co žijou v jakési imaginární představě, že jsou nad společností.

2/Prasata na Toytoykách
Né, že bych byl homofób nebo tak, proti buznám nic nemám, dokonce jim i fandím, ale většinou když du na hajzl, neočekávám, že z něj vyjde borec a hned druhej se slastným pohledem za ním. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatnýho, homofób nejsem a hulibrkům fandím, ale kua, co to ty prasata dělali na toy toyce? Já se tam bál i vysrat a oni tam mrdaj :)

3/Inseminační Stanice
Myslím, že kapela Inseminační Stanice je banda vesnických imbecilů a jeskynních podlidí. Jinak si fakt nedokážu vysvětlit bezdůvodně agresivní kecy na vege a texty typu „Kdo žere tofu, ten je prase". Dokážu pochopit lidi, který nemají vřelej vztah k vegetariánství, ale proto se nemusím naprosto bezdůvodně srát do lidí, který narozdíl od tupých a dementních palachů mají pozitivní vztah k ekologii a přírodě. Bohužel burani existujou a když hrajou ještě v punkové kapele, tak to už je fakt demence. Nevim jestli je tohle ta jejich rebelie, srát se do všech a do všeho, ale pokud ano, tak by se třeba mohli zabít, skočit z mostu nebo tak. Je to svým způsobem taky rebelie a myslím, že se o tom bude povídat ještě víc než o tom, že to zlý, planetě prospěšný tofu, je pro prasata.

4/Xchat a realita
Nevim jestli bych se neměl klidnit, ale rozhodně už nebudu vytahovat nahý fotky z mařek, který nechci píchat. O to horší to je, když Vám před distrem stojí mařka z které ste před půl rokem vytáhli nahý fotky a čeká, že za ni přijdete a budete s ní komunikovat. Je mi líto zlatíčko, ale neznamená, že když mi na xchatu pošleš svoje kozy, tak si s tebou budu povídat. Přišla tam ještě několikrát, vždycky na chvíli odešla a pak se vrátila. Já byl nervózní a nechtěl se s ňou bavit. Je blbá jak troky, oproti fotkám má 20 kilo na víc a ještě se tahá s lidma co poslouchaj fakt hrozný sračky. Nehledě na to, že by chtěla mrdat a to já fakt nechci. Po chvíli tam přišla dokonce další, z té sem taky vytáhl nahý fotky, ale ta mě naštěstí nepoznala. Taky byla blbá a měla o 20 kilo navíc.

5/Mařka která mě zhodila do potoka
Jako nevim jestli je na punkovým fesťáku normální zhazovat lidi při močení do potoka. Ale podle té slečny zjevně ano. Aspoň to později říkala, říkala, že mě tam žduchla protože to byla sázka. To tak chvíli čumím do prdele a nějak nechápu, co s tím mám kurva společnýho já. Když už sem myslel, že jí při slovní konfrontaci rozbiju hubu, dozvěděl sem se, že su na punkovým festáčku, ať si teda nestěžuju, že tady se to dělá běžně. Když sem na ni začal křičet, že kdyby nebyla mařka, tak jí rozbiju hubu, smála se mi do obličeje a říkala „já vím", v tu chvíli sem to už fakt vzdal a šel do piče. Jenže takle utrpělo moje ego, jakmile sem došel ke stánku došlo mi, že měla dostat na prdel. Vlastně sem byl tak vypruzenej, že sem se rozhodl, že se tam pudu vychcat znova a počkám jestli se tam objeví. Bohužel už se nic nestalo a tak mé ego utrpělo obrovskou ránu v podobě vysmívající se mařky, která mě totálně posrala. Fakt mě to maximalně rozzuřilo, není nic horšího, než když se Vám do xichtu vysmívá mařka. Mařka, která si myslí, že má nějaký privilegia, protože má kundu. Teď bych ji zkopal do klubíčka a byl by klid, tak moc mě to ponížilo, zuby mi skřípají ještě teď.

Pokračování příště....

PS: Omlouvám se, že nejsu vtipnej nebo tak, ale nějak není nálada, všichni se chovají jak piče a to potápí veškeré mé autorské snahy o minimálně trochu zajímavej článek.

 

Autorův blog6.9.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 36   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,9
normálka 2,9
 

Diskuse ke článku - Nalezeno na webu: PŘEŽIL SEM VIETNAM

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-36
chrpa
chrpa - 7.9.2010 20:11

Medvěd: já to teda napíšu,ale jak sklidim kritiku,tak se voběsim...

 
Medvěd
Medvěd - 7.9.2010 19:59

Sanovak: Chrpa dostal důvěru,jakožto ten,co si pamatuje nejvíc,ale nějak na to sere :-)

 
chrpa
chrpa - 7.9.2010 19:56

ten chlapec má pravdu úplně ve fšemsmajlik - 10

 
P.B.V.
P.B.V. - 7.9.2010 15:09

hudyman: Mně nasral kompletně vykradený stan na čtvrtém ročníku a taky přezíravé jednání s mou kapelou, jako bychom byli nějaký odpad, který by div neměl platit za to, že si tam může zahrát. O tradičně hnusném pivu nemluvě, ale to je problém takřka všech festivalů.

 
Sanovak
Sanovak - 7.9.2010 14:17

Vikin-jezis snad si nemyslis ze je to psany doopravdy?
to je psany akorat pro prdel,jestli to nepoznas tvoje vec ,je to akorat fake k pobaveni :-) ale myslet si muzes stale svoje to je me celkem fuck

 
hudyman
hudyman - 7.9.2010 13:08

Podle me to byl naprosto v pohode fest.Byl jsem uz na patym rocniku a jeste se mi nestalo,ze by me za ty roky neco nasralo.A vubec budme radi,ze takovej fest nekdo dela.A jak napsla Medved,je to kurva taky o tech znamejch,ktery rok nevidis.smajlik - 14

 
OldSkate.Punk
OldSkate.Punk - 7.9.2010 12:06

jinak inseminačka je hrozný hovno o tom žádná !

 
OldSkate.Punk
OldSkate.Punk - 7.9.2010 12:00

jo no i tak by se dalo charakterizovat pod parou...

 
Vikin
Vikin - 7.9.2010 11:46

Sanovak: proč fake? nechápu

Papež kouří trávu: co se inseminační stanice týče naprostej souhlas!

 
Sanovak
Sanovak - 7.9.2010 10:56

Fejk jak Bejk smajlik - 10smajlik - 10smajlik - 10

Ale aspon sem se zasmal:prezil sem vietnam :-DDDD
Ale uz by tu mohl byt nakej report z pary smajlik - 3

 
Medvěd
Medvěd - 7.9.2010 5:42

Hele,ty blbečku,co jsi psal ten report :-)

1)Na tenhle fest nejezdím abych si musel zvedat sebevědomí,nýbrž proto,že tam vždy potkám kupu známej,co třeba celej rok nevidím a jsem vždy rád,že se tam opravdu sejdem.Za srazy asociálů považuji třeba diskotéky,kde se sejde padesát lidí a třikrát za večer se to tam řeže.Na letošních festech jsem nic takového nezaznamenal.Tudíž bych to přehodnotil.

2)To homokládský jebání na Toyce může být klidně jen tvůj vejmysl,za úmyslem zase poškozovat akci,která v dnešní době nemá u nás v republice konkurenci.Heh,teď mne napadlo,zda si tou homokládou nebyl ty ? :-))))

3)Kapelu Inseminační Stanice mám třeba já rád.Asi je to tím,že jsem třeba z vesnice,tudíž rozuměj buran :-))))

4)Jestli někdo tahá z nějakejch kundiček jen tak nahatý fotky,tak je to pro mě pouze a jen úchylák :-) Chtěla jebat,ale ty jsi nechtěl ? Nebude to tím,že si už užil na těch Toykách ? :-)))))))

5)Dobře ti tak ! Taky bych tam s tebou mrsknul !!! :-)))))

 
Medvěd
Medvěd - 7.9.2010 5:21

Mě se tam vždycky líbilosmajlik - 10

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 7.9.2010 1:58

windas:naprostej souhlassmajlik - 5

 
Radovan
Radovan - 6.9.2010 23:11

a cos čekal krevety a puding? tam se zjíždí z 80% jenom verbež, zbytek jsou lidé co přišli na muziku...je proto lepší volit ¨normální¨ fesťáky a koncerty a né jít s davem jak ovce když se řekne pod parou či antifest...škola do životasmajlik - 1

 
Papež kouří trávu
Papež kouří trávu - 6.9.2010 21:55

Inseminačka je ostuda Brna, fakt že jo. Je to i pod úrovní všech těch lonťáckejch kapel z horní dolní (bez urážky). Jinak letos sem páru zmeškal, ale loni jsem tam byl, takže asi mám jakous takous představu :D.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 6.9.2010 21:19

Ty vole, příští rok si na to vezmu dovolenou smajlik - 14smajlik - 10

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-36