VÍKENDOVÉ CYPOVINY: SRAČKY.....

ÚVAHA NA VÍKEND: SRAČKY.....

SRAČKY, SRAČKY A ZASE JENOM SRAČKY!!!

Původní záměr byl psát něco jiného, ale když jsem si šel dnes dopoledne pro lahvový, tak mě při cestě nasral náš komunistickej domovník. Remcal něco o tom, že jeho stará za mě už asi popátý vytírá chodbu a že ten sníh před bytovkou bych taky mohl jednou za čas vyhrnou a podobný kydy. No, měl jsem ho a stále ho mám na háku, však ono mu to neuškodí, stejně je v baráku prakticky k nepotřebě, páč když po něm někdo něco chce, tak řekne, at' si to uděláme sami a že ho to nezajímá. Tak jsem usoudil, že at' maká alespoň venku. Navíc pohyb na čerstvým  pražským vzduchu je zdravej a místo toho vysedávání u televize a čumění na stupidní seriály a reklamy (tomu to tématu se budu v tomhle článku věnovat), může udělat něco pro sebe. Fuck off, domovníku, makej nebo zakrníš !!! :-))))))

 

vkv

No, kašlu ale na toho šmejda a přejdu hned k tomu, co tím, co ted' napíšu, chci říci a co mě tak trochu i sere, že to tak je. Jako, asi jako každý z vás se občas taky koukám na televizi. A to jen převážně proto, že zrovna nemám co dělat, nebo že se mi zrovna nechce poslouchat nějaká muzika a nebo prostě proto, že je venku hnusně a nebo taky proto, že hospodu za ten týden mám okoukanou a podobný sračky, který stojej za tím, že v ten danej moment čumím na ty kundoviny co zrovna běžej :-) No a nestačím se divit, od rána do rána nám ve většině a na všech programech (a to i na Česté televizi) cpou jednu americkou sračku za druhou. A každá ta sračka má de - facto - úplně stejnej děj, no, tak je to normální ? Člověk, kterej na tyhle pořady plný zabíjení a jiného násilí čumí denodenně, musí být zákonitě za pár týdnů, či měsíců úplnej magor! I když, aby to zase nevypadalo, že jsem nějakej zaujatej proti USA, tak nesmím opomenou ty úžasný český seriály jak z lékařského prostředí, tak z naší honorace, které běží v hlavním vysílacím čase a kde nám neustále předhazují a myslím si, že i diktují, jak bysme to měli dělat a jak správně žít :-)  Do toho každou chvilku nějaká ta reklama na nějakej předraženej shit a jsme tak nějak u konce s tím, co se tam dá ještě vidět. No, vlastně ještě sem tam nějaký ty zprávy, kde převažuje samá vražda, politickej tunel a podobně. Načež na každým kanálu jsou ty informace úplně jiný, asi proto, aby si ten dotyčnej, co na to čumí, mohl vybrat, nebo já nevím :-) Ale abych to zase jenom nehanil. Dají se tam najít i světlé momenty, které i kolikrát dokáží člověka obohatit. Mám na mysli třeba různé pořady o vaření anebo pro děti, o muzice (ted' nemyslím tu Marešovu šaškárnu), o přírodě, nebo pořady o řešení nějakých sociálních problémů a v neposlední řadě sem tam nějakej ten sportovní přenos, kde je pokaždé ten děj alespoň chvilku jinej. Chtěl jsem do toho ještě zahrnou politické debaty, ale ve finále si říkám, že se na to vyseru, páč kdo nějakou někdy viděl, tak si dokáže utvořit obrázek a názor sám.

prasata

Tak tohle byl jen takový ve zkratce podaný průřez tím, co může divák konzumovat na naší obrazovce. Ale přejdu k jádru věci. A to k tomu, jak nás Systém touhle televizní "zábavou" a mainstreamem pomalu, ale jistě manipuluje a dostává nás tam, kde nás dávno už chtěl mít, tedy pod svá křídla a pod svou ochranou, kde nás lusknutím prstu v podobě další mediální masáže alá VKV (Velmi křehké vztahy) může kdykoliv manipulovat, tak jak se mu zlíbí!!! Dělá z nás jen obyčejné  konzumu vyhovující ovce, které se nějakou tou již výše zmíněnou sračkou nechají oblbnout a po shlédnutí ji popřípadě zakoupí (to by bylo ještě tak nějak dobrý...). Ale a co víc je horší, když ji tak vezmou za svou a v nejednom případě se jí řídí, což už je opravdu pěknej voser!!! Ted' mluvím právě o pořadu VKV. Většina těhlech pořadů, kde se honorace přetahuje o mamon, má akorád za následek to, že ty tupé ovce z řad televizních diváků tomu opět uvěří a budou se to snažit praktikovat v praxi, z čehož vyplyne následná nenávist. Do té doby normální a alespoň trochu reálně smýšlející rodina se začne chovat jako banda hyen a podobně!!! Netvrdím, že je to pravidlo! Jsou i mezi náma tací, co maj tohle všechno na háku, uvažujou podle sebe a nějaká ovlivnitelnost tímhle svinstvem je nesejme, za což  si při takové porci masáže, která se na ně hrne ze všech stran a v podstatě z každého místa, kde se vyskytují, zaslouží obdiv a uznání !

Za největší průser toho všeho považuji to, že nejvíce ovlivnitelné médii, reklamou a nebo další jinou formou neustále sílící komerce, které se nedá v dnešní době vyvarovat (a to si všichni přiznejme, že to tak je),  jsou děti! Potažmo budoucí generace, které mají po nás převzít symbolickou štafetu a pokračovat v našich stopách. Jenže, jak to asi bude za pár let vypadat, když jim Systém hned od jejich narození pere do palice všemožný sračky a hned od útlého věku si je pro budoucí společnost tvaruje k obrazu svému úplně stejným způsobem a takřka podle stejně nalajnované cesty jako jejich rodiče. Fůůůůůůůůůůj!!!!! A to je to, co se mně, a vím, že nejen mně, nelíbí. Tím, že jim bude od mala předhazováno ze všech stran, co mají dělat, co mají konzumovat a že jediná správná cesta je ta a ta a taky támhleta, to nebude dobrý. A v tomhle by měli mít hlavní slovo rodiče!!! Pokavad' ho nechají konzumovat všelijaké senzace, které nám jsou cpány horem dolem jako ty jediné a správné, a bez nichž se nedá žít, tak z něj dříve, či později udělají jednu z mnoha dalších oveček pro Systém. Mise splněna!!!

 

lb3Je to zkrátka dnešní trend a je to velice smutný, že naše a nejen naše většinová společnost se bezhlavě a troufnu si i řici, že kolikrát nevědomky, nechává manipulovat touhle sračkou. Proto si myslím, že není nad to, se nad tím zamyslet a uvědomit si, jestli to stojí za to, se bezhlavě zaprodat nějaký sračce. Anebo se jí minimálně nechávat ovlivňovat a kazit si tímto jak svůj život, tak a to hlavně, život svých potomků, kteří to tu po nás budou muset táhnout dál!!!!


Nevím, jestli tohle, co jsem napsal, patří přímo na tyto stránky, to už mi vlastně řeknete sami :-) Ale taky si myslím, že není na škodu si to přečíst a bud' mně to zkritizovat a nebo dál na toto téma rozvinout debatu.


Punk's not dead !!!


Medvěd

VÍKENDOVÉ CYPOVINY:


28.2.2009   Rubrika: Literární fabrika   |   Komentářů: 64   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,2
PUNK 1,2
 

Diskuse ke článku - VÍKENDOVÉ CYPOVINY: SRAČKY.....

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-64
Squat_the_world
Squat_the_world - 1.3.2009 16:27

Lord.Alex: jednou? :-DDD

 
chrpa
chrpa - 1.3.2009 15:58

Lord.Alex: ty už se nebudeš vracet-ty vole vono je na světě čím dál tím lípsmajlik - 10smajlik - 10smajlik - 10
co ty můžeš vědět,co komu vadí?demagogie v praxi?protože právě takhle začínáš s většinou těch svejch exrementů-nasadíš si lajnu a jedeš hlava nehlava,pravdu máš jen ty a ti co s tebou souhlasí,hlavně se bavit-v tom s tebou souhlasim,ale pouze do té chvíle,než zase začneš podle sebe soudit jiné.za zábavu považujem každej něco jinýho,takže i tak chytrý chlapec jako ty má tu svou...
i s těma zbytečnostma máš pravdu a přesto jsem se sral s odpovědí,na kterou mi zase povíš,že to jsou fráze...
tak pa televizáku...

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 1.3.2009 15:41

Mikesh "chrpa: pedofil ma ty deti, narozdil od ucitele, aspon uprimne rad " hehe:-)))))))))) to bylo dobrý!!!!
Jinak nic proti, spíš že pokud ti opravdu tolik vadí v žití reklamy, tak ti musí vadit a srát tě tolik věcí, že si podle mě zasíráš žití zbytečnostma. Na světě jsme jednou a měli bysme si užívat a nezasírat hlavu zbytečnostma.

 
chrpa
chrpa - 1.3.2009 11:18

mikesh: tak si založ mateřskou s názvem "pedofilní náklonost" a počítej rodiče,co ti svěřej potomky...
pak si vo tom pokecáme u píva...

 
mikesh
mikesh - 1.3.2009 11:06

chrpa: pedofil ma ty deti, narozdil od ucitele, aspon uprimne rad smajlik - 1

 
chrpa
chrpa - 1.3.2009 10:59

mikesh: to mi je musíš představit,protože takovou společnost já rád...
telku jsem si zakázal-jsem maniak a tak je lepší ji nemít.něco jako,že pedofil by neměl pracovat ve školce...

 
mikesh
mikesh - 1.3.2009 10:42

Lord.Alex: proc bych to mel mit blby? ja si nemyslim, ze je to volovina, ale spis vrchol pasivniho zivota a to je presne to, co nechci .) spis se divim, ptze v mym okoli nema tv skoro nikdo

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 1.3.2009 10:26

mikesh:to máš teda celkem blbý, když ti vadí takováhle volovina.-) docela by mě zajímalo v čem konkrétně._)

 
mikesh
mikesh - 1.3.2009 10:08

Lord.Alex: treba me to v ziti vadi... ale v mojim, ostatni at si klidne u tv shnijou smajlik - 10

 
chrpa
chrpa - 1.3.2009 0:26

krishniczka: ten je chytrej,viď???

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 1.3.2009 0:06

krishniczka:jasně, že můžeš, můžeš se dívat na co chceš, to jen tady někteří inteligenti s tim maj problém:-) a hrozně jim to vadí v žití:-)

 
chrpa
chrpa - 28.2.2009 23:32

krishniczka: to se zeptej raději alexe,ten je nejchytřejší tady a ten ti to poví věcně a jasně...


p.s. u mne dobrý...

 
krishniczka
krishniczka - 28.2.2009 21:49

šmankotardo... kam ten svět spěje???!!! nebude zítra jeho konec?? vypadá to tak...
btw. můžu se koukat na Dr. House a Odložený případy?? abych nebyl vyloučen (pokud jsem byl vůbec přijat) z tejto bandy.. je to jediný, na co se dá v současnosti v tv dívat...

 
krishniczka
krishniczka - 28.2.2009 21:48

šmankotardo... kam ten svět spěje???!!! nebude zítra jeho konec?? vypadá to tak...
btw. můžu se koukat na Dr. House a Odložený případy?? abych nebyl vyloučen (pokud jsem byl vůbec přijat) z tejto bandy.. je to jediný, na co se dá v současnosti v tv dívat...

 
Squat_the_world
Squat_the_world - 28.2.2009 20:35

Lord.Alex : reklamy jsou hezky ztvárněný? člověče to si asi zapíšu do deníčkusmajlik - 1smajlik - 1 ale proti gustu....:))

 
TenTřetí
TenTřetí - 28.2.2009 19:41

winďas: a stejne ti nejedou :D

plusminus: daboval dr. house ;)

jinak tv doma mame starou teslu, ale nekoukam - co chci, tak stahnu anebo kouknu online ;)

 
mikesh
mikesh - 28.2.2009 19:29

tv nesleduju tak 10 let a fakt mi to nevadi, max. do hospody na fotbal zajdu, a na film muzes do kina, popripade stahnout nekde, nebo pujcit presne to, co chces... ale sednout kazdej vecer pred bednu a zabijet svuj cas cumenim???? bych musel bejt idiot

 
chrpa
chrpa - 28.2.2009 19:16

Lord.Alex: no bodejť,vždyť už stejně seš...

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 28.2.2009 18:36

Medvěd:muzika Hosen je perfektní, snad se jich dočkám live. mě se tam nejvíc líbí Bayern a pak ten první přídavek. Jak leze nahoru to je mazec, bez jištění atd:-) blázen. Jinak ti lidi všichni působí tak nějak prijemne a co čtu a slyšim od lidí, tak tací i jsou snad.

Squat the World:no já teda radši ve městě budu čumět na reklamy, většinou jsou hezky ztvárněný, než na holé zdi baráků jak za komančů.
A mě to teda vůbec nevadí ty reklamy, tohle mě fakt neomezuje.-)

 
plusminus
plusminus - 28.2.2009 17:40

winďas: kdo to je? :D

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-64