CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

film - Rande s rybou

film - Rande s rybou

Frontman punkové kapely THe Fialky Kečup, si vyzkoušel i jinou roli než je jen ta muzikantská, hraje totiž v krátkém filmu studentky Pražské filmové školy (PFS) Romany Čičové. Film se jmenuje "Rande s rybou" a krom toho, že v tomhle povedeném filmečku můžete vidět Kečupa, uslyšíte i hudební motivy z nově připravované desky THe Fialky, jejíž vydání je ohlášeno na konec října na domovském labelu kapely PHR

 

hajkros


8.9.2008   Rubrika: Články   |   Komentářů: 95   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,6
normálka 2,6

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - film - Rande s rybou

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-95
Medvěd
Medvěd - 15.9.2008 14:18

Lord.Alex: Perfektní!!! O tom žádná.Doufám,že si se poznal :-))))Jasně jsem úplně stejnej xenofob a rasista jako ty :-)))Jinak já si stěžuji to máš pravdu.Ukaž mi někoho krom sebe kdo je spokojenej,komu se líbí to co se tu v naší zemi děje.Jedinýho idiota kterej je z toho nadšenej a blahem bez sebe, jsem zarigistroval asi jen tebe.Dál, jsem spokojenej třeba v jinejch věcech.kdybych ti je tu vypsal,tak mi tady stejně zase začneš psát jaký jsou to bezpředmětný věci(sračky) a podobně,takže na tebe z vejšky seru!Jinak já tady taky píšu o některých věcech,že mi jsou u prdele.´,takže asi tak.

Jo ještě jedna otázka:Když ty tu ted' píšeš,že jeti to u prdele,protože se tě to netýká a problémy jiných tě nezajímají.Tak proč se tu navážíš do socek a cikánu a jejich životní situace?Když se tě to netýká jak píšeš.Srovnej si to v hlavě chlapče...

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 15.9.2008 13:50

Mrtvola:ano ano..leč jsou zde i inteligentni, kteří těm "vážnějším věcem" věřej a nic jinýho nežerou a ti, co si dokážou užívat a bavit se a smát, jsou podle nich jen pseudopunkeři...vid brumlo..:-)

Brumlo, ty jsi spokojený? Ty? kterej si pořád na něco stěžuje? jak je špatný tohle a tohle? Bud přetvářka, nebo kecáš. Spíš si mylsim, že přetvářka...ono to zní líp, když řekneš, že tě sere tohle a tohle, ikdžy v reálu je ti to jedno a žiješ si spokojeně, než když to já řeknu na rovinu, že je mi to u prdele, protože se mě to netýká a problémy jinejch mě nezajímaj.
TOBE SE LIBI CIGANSKY PROBLEM??? SI RASISTA A XENOFOB. dobrý ne?

 
Medvěd
Medvěd - 15.9.2008 13:17

Alexi aby si se s té radosti neposral :-))))

Mrtvola:Já jsem se svím životem taky spokojenej,ale musím si dávat pozor abych se z toho neposral :-)))¨

Jinak od Zony A jednoznačně Cigánskej problém,Pivo,Červená armáda.

 
Medvěd
Medvěd - 15.9.2008 13:17

Alexi aby si se s té radosti neposral :-))))

Mrtvola:Já jsem se svím životem taky spokojenej,ale musím si dávat pozor abych se z toho neposral :-)))¨

Jinak od Zony A jednoznačně Cigánskej problém,Pivo,Červená armáda.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 15.9.2008 1:25

Lord.Alex: no jo, ehmmm, myslím to tak, že tady už nějakou dobu diskutujeme, takže jsem si tě už někam zařadil i co se týče věku a tak, no a pak čtu i ty kulturní stránky internetových deníků v ČR, takže si některé věci tak nějak dávám dohromady, nebo co ;-))))

Nejsi sám. i já jsem dnes celkem spokojený se svým životem, je to OK. Za totality mi ten pocit spokojenosti tak nějak chyběl :-(((

Když to tak vezmu s nadhledem, tak je podle mě Zóna lepší a pravdivější v těch veselejších věcech styl Hore, nebo Útok na špicu hitparády a tak to má být. Tato poloha jí sedne, - - -- o tom to je. Ty, jak říkáš "vážnější věci" už podle mne přišly pozdě na to, aby to znělo opravdově.

Good luck! ;-)))

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 15.9.2008 0:23

Mrtvola:heh to mi vysvětli...jak to myslíš, myslim si svoje...? A že život neni jen radost vim dost dobře...ale ted momentálně jsem naprosto spokojený se svojim životem a tim pádem jsem spokojenej a radostnej. Protože si nemám na co stěžovat. DObrý text, o nečem. Toto je vlastně jediné album, kde jsou vážný,..líbí s emi zde i Na tom nič nie je ( má nej.z té desky) Den D atd.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 14.9.2008 23:01

Lord.Alex: no, o těch tvých 26 letech si myslím svoje ;-))) ale budiž, nebudeme to dál rozmazávat.... Život není jen sranda a radost, tak naivní podle mě nejsi. I na profesionálního klauna dříve, či později dopadne tvrdá realita, je to jen otázka času, - - - - -- ne? Co dál? Když je něco v prdeli, tak je to v prdeli, nemá cenu se to snažit pojmenovat nějak jinak a doufat, že to projde a všechno bude jinak styl homosexuál-gay a podobně. Za totáče to bylo v prdeli, o tom nemá cenu diskutovat. Teď je naštěstí jiná doba, no, i já jsem se změnil, dnes už jsem veselá kopa, protože žiji v relativně svobodném světě ;-)))))

Mnohem víc, než Útok na špicu hitparády se mi textově líbí Posledný mohykán.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 14.9.2008 22:16

Mrtvola:mě je do smíchu ted, já jsem komanče nevnímal, mě je 26 čeče. Ale mám rád zábavu a srandu a nebaví mě poslouchat od nějakýho týpka jak je vše na piču:-))
radoooost.-)

 
mrtvola ©
mrtvola © - 14.9.2008 20:59

Lord.Alex: no jo, pohoda, o nic nejde, prostě jsme to každý tehdy prožívali trochu jinak. To je normální. Mně v těch dobách moc do smíchu nebylo, tobě zase jo, dnes jsme oba dva veselé kopy, není co řešit ;-)))))))))))))

No a navíc je fakt, že na Slovensku žádný velký underground nikdy neexistoval a skoro všechny slovenské kapely (kromě pár výjimek jako Marián Varga a tak) inklinovaly k melodice. Už i ta Slovenština je mnohem melodičtější jazyk, než "tvrdá" čeština. No a potom, pro Vás byl vždycky důležitější boj o samostatnost, což docela chápu. Nějaký protest proti systému a tak byl vedle toho druhořadý.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 14.9.2008 20:05

Mrtvola:šak Zona taky nikdy nebyla žádná ortodoxní a tyhle věci je vůbec neberou, což sem moc rád. šak veselá hudba je lepší, než opak.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 14.9.2008 18:25

Ale ne, nic proti nim nemám. Jen jsem to v těch osmdesátých letech viděl trochu jinak, než dnes, - - - - - byl jsem mnohem více ortodoxní, nebo co ;-)))

V textech podobného typu mi nějak chyběla ta zdravá punková nasranost a tak, takže jsem se k tomu tehdy stavěl s určitou rozpačitostí. Jinak hudebně to bylo už tehdy OK a pódiová šou neměla chybu.

 
Alman
Alman - 14.9.2008 17:12

No to mě taky dostalo,je to škoda,myslím že byl dobrý bubeník a ty jeho xichty nemeli chybu:)

 
Newman
Newman - 14.9.2008 14:56

Jak moch někdo vymyslet takovou kokotinu:D

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 14.9.2008 14:48

mrtvola:pro mě ano, nejsou to sedláci aspon:-) a tyto dvě skladby su fasa!
Všici jsou frajeři, no a Mikko odchází, tak třeba budou i slušnější ted._)

 
Alman
Alman - 14.9.2008 12:48

mrtvola-Ty snad máš něco proti nim?:) Punk77 tu nikdo líp hrát neumí a Koňýk je prostě frajer:)

 
mrtvola ©
mrtvola © - 13.9.2008 23:06

"Puf a Muf", "Útok na špicu hitparády".............. najlepší československá kapela old school punk ? ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ale jo, dobrý, nebo co.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.9.2008 20:45

Alman...Zona samozřejmě, SLobodka, Alex atd.sem to bral v česku. Zona hrát umí skvěle to co hraje, ten styl kterej hraje. Nejlepší československá kapela oldschool.

 
Alman
Alman - 13.9.2008 16:08

Lord.Alex- Já zas Plexis vůbec...Já zase uznávám Zónu a nevadí mi,že hrát neumí:)

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.9.2008 14:53

Druhý odstavec byl samozřejmě pro Brumlu

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.9.2008 14:51

Alman:šak já to myslel, že podle Medvěda jsou ostatní sračky:-) já ze starejch věcí uznávám jen plexis, jinak mě to nebaví, protože neumí hrát:-) pop punk je super.:-)
Moji kámoši z Usti nad Labem jsou na české scéně hvězdy. mě je celkem jedno, kdy přestanou hrát nějaký SPS, kdžy nehrajou u mě doma, tak mě to netrápí:-) já si mám širší záběr než ty, tobě to spíš bude vadit:-)

Dariuss.Stones by hrát mohli ještě dlouho, radši než ty tři cos jměnoval:-)
Wajgl může, pokud se ale dá správnou cestou.

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-95