
antilaw: mám o nich filmek má asi hodinu dvacet z živáků a tak prostě bůh ve třech lidech udělat tak super ,uziku uměj jen oni sou nej

antilaw: Né podle mě je to fakt borec a na kéjtru mastí jak nikdo jinej sou fakt nej

Mr.Hyde: nevim jestli hraje nafrklej či co ale nějak mi nebere mozek jak može někdo sypat na kajtru v takovým tempu...

Olga je největší borec hej


Toy dolls jsou good
byli ste na nich nekdo, jak hrali onehda v palkulu?

jinak největší úchylárna je final countdown zahraný na kazu

mě totálně sere že sem tam nebyl...to su debil...byl těžkej výběr mezi topvarem a rfp no a topvar vyhrál páč sem chtěl Misfits slyšet naživo ale myslim že ten rfp musel být daleko větší mazec...

hmm byla sem na nich na rfp a bylo to dobre jak cyp akorat ti lidi no neim ale třeba olga tam něco zařval a lidi nic to bylo fakt marné
ale jinak jako hned bych se tam vratila tož to je jasné:-)

byl jsem na nich v hradci a neměli chybu!!! naprostá bomba! akorát to dig that groove baby trošku chybělo, ale jinak možná nejlepší koncert co jsem kdy viděl

Táhle skupina nemá chybu nejlepší nářez od nich je pro mě asi dig that groove baby,,, ta je nejlepší

jj parádní grupa
.jpg)
6.7. v hradci kraloj by meli hrat

Asi sjedu na Rock For People...možná jejich poslední koncert a byl bych debil kdybych si to nechal ujít.



tady neni co dodat 

Toy Dolls sou prostě úlet jak sviňa...a asi hudebně nejvymakanější punk svý doby...sem slyšel nějáký žvásty že by měli hrát ve štatlu...bylo by mazec gdyby na tom bylo trochu pravdy.

dobra kapela good
sou super, videl sem je dvakrat na zivo a ... 

Na nich sem se rozjel dal, proste klasika 

uplne popici kapela

Jo dobrá kapela
Prý mají být letos na Rock for people..

Mám je rád,nejvíc se mi líbí "wakey wakey" to je jejich vrchol!Navíc spěvák "Olga" má pěknej hlas:))Ostatní desky taky nejsou špatný.
wakey wakey je drsne cd, ten zacatek nema chybu
wakey wakey je drsne cd, ten zacatek nema chybu

jo no,,,,ale buka znich taky nehoním ale sou to typci

není vůbec špatná hudba toť...hlavně zpěvák je psycho týpek

















.jpg)

